×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze zaprasza  na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu "Środa z Funduszami".
Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich 2014-2020 na szkolenia dla dolnośląskich przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się
w dniu 5 sierpnia 2015 roku  w siedzibie
Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,
Plac Ratuszowy 32/32 a,
 w godzinach 10.00 – 13.30

Rekrutacja na spotkanie rozpoczęła się 22 lipca 2015 r.   Podmioty  zainteresowane udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  3 sierpnia 2015 r.:

  • e-mailem na adres:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  – ze wskazaniem: nazwy instytucji imienia i nazwiska osoby uczestniczącej  oraz e-maila kontaktowego.

Spotkanie prowadzone będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.   

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.


Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.

Dokument do pobrania [Adobe Acrobat PDF - 277.22 KB]