×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Dzień Kobiet w Dniu Mężczyzny w Szklarskiej PorębieW sobotni wieczór licznie zgromadzona publiczność w Eco Hotel Sasanka wysłuchała najpiękniejszych arii operowych, operetkowych i musicalowych. Każda z wchodzących Pań został wręczony symboliczny tulipan.  Koncert zatytułowany był „Kobietom w Dniu Mężczyzn” a tematem przewodnim: miłość. Przedstawienie wyreżyserowane zostało przez Panią Barbarę Szarejko dyrygent chóru Cantus Olaviensis, który wystąpił wraz z solistami: Adrianą Krakowską – sopran i Rafałem Wróblewskim – tenor.

Koncert poprowadził Pan Rafał Wróblewski, który z wielką lekkością i poczuciem humoru wprowadzał publiczność w atmosferę gorących uczuć wyśpiewanych na scenie. Artyści po każdym utworze byli nagradzani gromkimi brawami przez dobrze bawiącą się publiczność. Na koniec Burmistrz Mirosław Graf wręczył artystkom piękną różę i podziękował za koncert. Jesteśmy przekonani, że takich koncertów będzie więcej w naszym mieście.

Organizatorem koncertu był ECO Hotel Sasanka przy udziale Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.
(MOKSiAL)

  • Hits: 11242
  • Hits: 471
  • Hits: 407