×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wystawa pająków

Wystawa pająków

Od 07.02.2023 10:00 do 19.02.2023 18:00

Lokalizacja: Dworcowa 1

Kategorie: Rozrywka, Pokaz, Wystawa, Relaks

Hits: 2959

Oceń:
Przyjdź na 4 Peron na Wystawę Pająków!

Marzysz by wziąć ptasznika do ręki, teraz masz okazję!
Ekspozycję będzie można  zobaczyć na 4 Peronie (sala konferencyjna), w Szklarskiej Porębie Górnej, ul. Dworcowa 10, w dniach 7.02.-19.02.2023 r., codziennie w godz. 10.00 -18.00
Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam!
O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce i zrobić niepowtarzalne zdjęcie z tym sympatycznym zwierzątkiem. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.
Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata – czarną wdowę, a także jednego z największych gatunków ptasznika czy zmieniające kolor skorpiony.
Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.
Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.
Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.
Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (płatność kartą lub gotówką).
Cennik biletów:
- normalny: 19 zł
- ulgowy: 16 zł
- wycieczki szkolne: 12 zł
- rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
- dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.
Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefony: 780 758 466 lub 690 548 507 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator wystawy jako doświadczony i wieloletni hodowca, działający zgodnie z procedurami, jak i dobrymi zwyczajami dołożył wszelkich starań, by zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Stale obecni na wystawie hodowcy dbają o komfort zwierząt oraz o bezpieczeństwo zwiedzających.
 
Wystawa pająków