Kurzacy i drwale

Kurzacy i drwale

Od 16.10.2021 20:30 do 16.10.2021 22:30

Kategorie: Rozrywka, Spektakl

Hits: 151

Oceń:

Parateatralna podróż z Sudecką Krainą

Podczas parateatralnej podróży z lampami naftowymi po Ogrodzie Ducha Gór uczestnicy wysłuchają opowieści o drwalach i kurzakach oraz ciekawych historii o życiu w Szklarskiej Porębie przed wiekami. Będzie to podróż w czasie z ubranymi w stroje z epoki przewodnikami.

Zbiórka 16 października (w sobotę) się o godz. 1830 przed Domem Carla i Gerharta Hauptmannów w Szklarskiej Porębie przy ul. 11 Listopada 23.

Czas wyprawy — około 2 godzin. Uczestnicy muszą być przygotowani na różne warunki pogodowe, w tym również deszcz.

Udział jest bezpłatny.

Organizatorzy, Muzeum Karkonoskie — oddział Dom Carla i Gerharta Hauptmannów, zapraszają dzieci i młodzież (z opiekunami).
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: tel. 75 717 26 11 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Leśne dziedzictwo Szklarskiej Poręby”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura-Interwencje 2021” oraz z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Leśne skarby - Kurzacy i drwale