×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

RALPH KAMINSKI • koncert

RALPH KAMINSKI • koncert

Od 15.02.2020 20:00 do 15.02.2020 23:57

Lokalizacja: 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Kultura, Koncert

Hits: 5788

Oceń:

W ramach Festiwalu TRÓJKA GÓROM koncert w Blue Mountain Resort przy ul. 1 maja 51.

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku — wydział jazzu i muzyki estradowej; studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie.
Zdobył prestiżowe nagrody i wyróżnienia: Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku był nominowany do nagrody artNoble. Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności otrzymał podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2019 r. W tym zaś roku nominowano RALHPA KAMINSKIEGO do nagrody FRYDERYKA w dwóch kategoriach: Producent Roku i Album Roku Alternatywa za album Młodość.


Po debiutanckim wypłynięciu na szerokie m o r z e przyszła kolej na Młodość. Płyta miała premierę 22 listopada 2019 r. Fani przyjęli ją bardzo ciepło, co też podzielili recenzenci. Album promowały single Kosmiczne energie oraz Wszystkiego najlepszego. Trwa tournée RALPHA KAMINSKIEGO...

Artysta w Szklarskiej Porębie wyjdzie na scenę w towarzystwie znakomitego zespołu MY BEST BAND IN THE WORLD.

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży w Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie oraz na www.KupBilecik.pl .

Ralph Kaminski w Szklarskiej Porębie