Festiwal TRÓJKA GÓROM

Festiwal TRÓJKA GÓROM

Od 13.02.2020 10:00 do 16.02.2020 10:00

Lokalizacja:

Kategorie: Kultura, Koncert, Rozrywka

Hits: 1415

Oceń:

Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie za chwilę rozpocznie się w Szklarskiej Porębie. Od 13 do 16 lutego 2020 r. miasteczko pod Szrenicą tętnić będzie festiwalowym życiem.
Koncerty, spotkania ze znanymi i lubianymi dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, rozmowy z gwiazdami sceny muzycznej, sportu, małego i dużego ekranu, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i trójkowe audycje na żywo to wszystko czeka nas podczas Festiwalu Trójka Górom.
Podczas festiwalu gościć będziemy m.in. Katarzynę Figurę, Piotra Fronczewskiego, Ralpha Kamińskiego i Sambora Dudzińskiego. Nie zabraknie kultowych audycji jak Lista Przebojów Programu III czy Zapraszamy do Trójki
Dodatkowo Trójce Górom towarzyszyć będą Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. W olbrzymich pryzmach ze śniegu artyści z ASP z Gdańska, Łodzi, Wrocławia i Katowic, a także amatorzy rzeźbić będą do tematów „Radio” i „Kocham Szklarską Porębę”.
Program Festiwalu i Mistrzostw już wkrótce...

Organizatorem Festiwalu Trójka Górom i Mistrzostw Polski w Rzeźbie ze Śniegu jest Miasto Szklarska Poręba - Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, Partnerem - Program III Polskiego Radia, opiekę medialną sprawuje Referat Promocji Miasta, Głównym sponsorem jest Norweska Dolina. (MOKSiAL)