×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Chartytatywny Bieg dla Joli

Chartytatywny Bieg dla Joli

Od 30.03.2019 11:00 do 30.03.2019 15:00

Lokalizacja: Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Sport, Zawody

Hits: 4017

Oceń:

W sobotę 30 marca 2019 r. na izerskich trasach biegowych w pobliżu Jakuszyc, rozegrany zostanie Charytatywny BIEG DLA JOLI

Na 6-kilometrowej trasie na nartach lub bez nart (a nawet w towarzystwie pieska na smyczy) biegacze dadzą wyraz solidarności i ofiarności. Wspólny start o godzinie 11 (narciarzy) i 1110 (bez-narciarzy) z Polany Jakuszyckiej, gdzie też będzie wyznaczona meta. Na przebiegnięcie tego rekreacyjnego dystansu będzie czas do godz. 14. Czas oczekiwania na ostatnich zawodników umili słodka akcja (domowe ciasta dla każdego), loteria fantowa (każdy los wygrywa), oraz licytacja (godz. 1250).
Indywidualny czas przebycia trasy nie będzie mierzony. Liczy się wszak udział w zawodach, a nie wynik. Na mecie każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej do 30 marca 2019 r. Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane.

Każdy uczestnik otrzymuje:

  • numer startowy
  • medal pamiątkowy
  • ciepły posiłek na mecie
  • ubezpieczenie NW
  • profesjonalną obsługę medyczną
  • możliwość bezpłatnego skorzystania z szatni i depozytu przed i po imprezie

Wydawanie numerów startowych odbędzie się w Jakuszycach (przy biurach stow. BIEG PIASTÓW) w piątek 29 marca br. w godz. 9-14
oraz w sobota 30 marca br. w godz. 8-1045.

Zawodnicy mają obowiązek szanować środowisko naturalne! Bezwzględnie zabrania się zanieczyszczać trasy biegu.

Szczegóły i regulamin

W wieku 20 lat poważna choroba zmieniła życie Joli i jej bliskich. W szczęśliwe życie wkradła się niespodziewanie choroba, nagła utrata przytomności, dwutygodniowa śpiączka farmakologiczna i straszliwa diagnoza: wirusowe zapalenie mózgu. Od tej pory trwa nieustanna walka. Rehabilitacja, pobyty na turnusach leczniczo — rehabilitacyjnych to szansa na lepsze życie. Aby terapia przyniosła efekty potrzeba 5-6 turnusów w ciągu roku, koszt turnusu to prawie 6000 zł, co znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Bardzo by się przydała też winda, dzięki której rodzice Joli mogliby bez problemu wychodzić z nią z domu na spacery. Dlatego też całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na te właśnie cele — rehabilitację Joli.

 

Bieg dla Joli