Szrenicka Karta Wakacyjna 2018

Szrenicka Karta Wakacyjna 2018

Od 03 Lipiec 2018 10:00 do 31 Sierpień 2018 17:00

Lokalizacja: Szklarska Poreba, Poland

Kategorie: Imprezy rekreacyjne, Wycieczki

Hits: 1915

Oceń:

Od 3 lipca rozpoczynamy tegoroczną edycję Szrenickiej Karty Wakacyjnej

Szrenicka Karta Wakacyjna (SZKW) uprawnia do korzystania z bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem po Szklarskiej Porębie i okolicach. SZKW wydawana jest w obiektach, które przystąpiły do SZKW.

Wykaz obiektów, które przystąpiły do SKW. Zainteresowani turyści powinni się pytać w wybranym przez siebie obiekcie, czy przystąpił do SZKW. Obiekty, które przystąpiły do akcji zamieszczają na swojej stronie internetowej znak Szrenickiej Karty Wakacyjnej 2018.

Bezpłatne wycieczki będą organizowane   przez dwa letnie miesiące (od 3 lipca do 31 sierpnia 2018) w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek. Start wycieczek o godzinie 10:00 ze Skweru Radiowej Trójki.

W ramach Szrenickiej Karty Wakacyjnej organizujemy także konkurs fotograficzny* z nagrodami. Uczestnicy wycieczek organizowanych w ramach akcji, będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

WTOREK (godz. 10.00)
Skwer Radiowej Trójki – Krzywe Baszty – Wodospad Kamieńczyka – Krucze Skały – Skwer Radiowej Trójki.
Czas ok. 5 godz., 6 km, skala trudności 3.

ŚRODA (godz.10.00)
Skwer Radiowej Trójki – KCEE KPN – Żelazny Tygiel – Leśna Huta – Skwer Radiowej Trójki.
Czas ok. 6 godz.,10 km, skala trudności 4.

CZWARTEK (godz.10.00)
Skwer Radiowej Trójki – Czerwona Jama – Wodospad Szklarki – Chata Izerska – Chybotek – Złoty Widok – Sowiniec – Skwer Radiowej Trójki.
Czas ok.7 godz.,10,5 km, skala trudności 4.

PIĄTEK (godz.09.50)
Skwer Radiowej Trójki – Stacja PKP Szkl. Poręba Górna (godz. 09.20) – Szkl. Poręba Jakuszyce (godz. 10.42) – Rozdroże pod Cichą Równią – Kopalnia Stanisław – Wysoki Kamień – Białe Skały – Skwer Radiowej Trójki.
Czas ok.8 godz., 15 km, skala trudności 5.

Z wycieczek organizowanych w ramach Szrenickiej Karty Wakacyjnej mogą korzystać wyłącznie goście obiektów biorących udział w akcji.

* Nagrody powędrują do autorów najlepszych zdjęć wykonanych podczas wędrówki po okolicach Szklarskiej Poręby. Po każdej wycieczce uhonorujemy do 5 osób. Fotografie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też polubienie profilu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zwycięzców o nagrodach poinformujemy mailowo lub za pośrednictwem Facebooka. Nagrody można będzie odebrać w Księgarni LIBRA przy ul. Jedności Narodowej 10. Autorzy fotografii wyrażają zgodę na ich wykorzystanie przez LOT w Szklarskiej Porębie i partnerów akcji SZKW 2018.

Plakat do pobrania pdf [672.65 KB], jpg [1,38 MB]