×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Spotkanie Ryszarda Jaźwińskiego z Katarzyną Zawadzką

Spotkanie Ryszarda Jaźwińskiego z Katarzyną Zawadzką

Od 17.02.2018 17:30 do 17.02.2018 18:30

Lokalizacja: 1 Maja 1, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Kultura, Dla mieszkańców

Hits: 6387

Oceń:

Spotkanie Ryszarda Jaźwińskiego z Katarzyną Zawadzką
sobota,  17 lutego, godz. 17:30,  Skwer Radiowej Trójki, Namiot Spotkań
Wstęp wolny


Ryszard Jaźwiński – autor niezliczonych wywiadów z aktorami i reżyserami tym razem poprowadzi rozmowę z Katarzyną Zawadzką. Młoda niezwykle utalentowana aktorką, którea za swój debiut  w dramacie "W imieniu diabła"  otrzymała Złotego Lwa oraz nominację do Złotej Kaczki.

Katarzyna Zawadzka -   to polska aktorka filmowa i teatralna znana z roli w serialu "Prawo Agaty". Laureatka Złotego Lwa za Najlepszy debiut aktorski w filmie "W imieniu diabła". Nominowana do Złotej Kaczki. Katarzyna Zawadzka gra główną rolę w serialu "Powiedz tak", który został wyemitowany na antenie Polsatu 1 marca 2016 roku.
Ukończyła krakowską PWST. Katarzyna Zawadzka zadebiutowała w 2003 roku w filmie "Królowa chmur". Aktorka znana jest z takich produkcji jak "Baczyński", "Chce się żyć" czy "Tancerze". Za rolę w dramacie "W imieniu diabła" Katarzyna Zawadzka otrzymała Złotego Lwa oraz nominację do Złotej Kaczki. Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie oraz Teatru Polskiego w Warszawie.

Plakat do pobrania pdf [1.19 MB], jpg [667,6 KB]