Bieg WOŚP

Bieg WOŚP

Od 14 Styczeń 2018 10:00 do 14 Styczeń 2018 11:00

Lokalizacja: Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy sportowe

Hits: 2766

Oceń:

Pobiegnij dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bez wyników, nagród za najlepsze czasy i rywalizacji, na wesoło, na dystansie siedmiu kilometrów (Górny Dukt i Dolny Dukt oraz Polana Jakuszycka), w gronie biegaczy z całej Polski...
To będzie z pewnością - jak rok temu - znakomita zabawa w szlachetnym celu!

Zapraszamy!

  • Uczestnikami zawodów mogą być wszyscy, którzy wniosą datek dla Fundacji WOŚP oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego. Szczegóły w regulaminie, dostępnym poniżej.
  • Każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem biegu i zobowiązany jest do jego przestrzegania. Regulamin dostępny jest tutaj: REGULAMIN
  • Zgoda na start niepełnoletniego: Załącznik nr 1
  • Zgłoszenia na Biegnijmy dla WOŚP przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie www.bieg-piastow.pl, do 14.01.2018 r. lub do wyczerpania limitu. Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.
  • Datki dla Fundacji WOŚP będą przyjmowane przy odbiorze numerów startowych w dniu zawodów na Polanie Jakuszyckiej. Minimalna wysokość: 30 zł.

Szczegóły na stronie bieg-piastow.pl

Plakat do pobrania pdf [367.91 KB], jpg [207,95 KB]