Enervit Classic 5-10-15 (15km)

Enervit Classic 5-10-15 (15km)

Od 10 Luty 2018 10:00 do 10 Luty 2018 12:00

Lokalizacja: Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy sportowe

Hits: 2430

Oceń:

Enervit Classic 5-10-15 (15km)Droga na Orle do Rozdroża pod Działem Izerskim potem Inhalacyjna i… Podejście bądź podbieg na Samolot!
To Was czeka na trasie biegu na 15 km – finale cyklu Enervit Classic 5-10-15.
Dalej będzie równie atrakcyjnie, ale łatwiej: przepiękna krajobrazowo i niezwykle urozmaicona technicznie Jeleniogórska, szalony (apelujemy o rozsądek!) zjazd trasą TV Polonia i powrót na Polanę Jakuszycką Górnym Duktem z bardzo szybkim zjazdem na końcu.
To będzie drugi z trzech biegów w cyklu Enervit Classic 5-10-15, na który zapraszamy po raz kolejny. Możecie wystartować w trzy soboty (6 i 27 stycznia oraz 10 lutego) w biegach na 5, 10 i 15 kilometrów techniką klasyczną. Za każdym razem pobiegniecie inną trasą.
Biegi Enervita - za każdym razem dłuższe - mogą być sposobem na przygotowanie do startu w Biegu Piastów na dłuższym dystansie, sprawdzianami formy, bądź po prostu okazją do pobiegania w pięknych okolicznościach przyrody w przyjacielskiej atmosferze z innymi.
Będzie prowadzona klasyfikacja łączna trzech biegów, w której najlepsi zostaną uhonorowani.
Zapraszamy do udziału!

  • Uczestnikami zawodów mogą być osoby w wieku co najmniej 12 lat, którzy opłacą wpisowe oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego. Szczegóły w regulaminie, dostępnym poniżej.
  • Każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem biegu i zobowiązany jest do jego przestrzegania. Regulamin dostępny jest tutaj: REGULAMIN
  • Zgoda na start niepełnoletniego BP: Załącznik nr 1
  • Zgoda na odbiór pakietu: Załącznik nr 2
  • Zgłoszenia na Enervit Classic 15 przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie www.bieg-piastow.pl, do wyczerpania limitu. Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.
  • Zgłoszenie uważa się za ważne, gdy jest opłacone za pośrednictwem systemu DotPay w panelu zgłoszeń internetowych. Będzie widoczne na liście startowej dopiero po zaksięgowaniu opłaty startowej.

Więcej na - bieg-piastow.pl