Enervit Classic 5-10-15 (10km)

Enervit Classic 5-10-15 (10km)

Od 27 Styczeń 2018 10:00 do 27 Styczeń 2018 12:00

Lokalizacja: Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy sportowe

Hits: 2357

Oceń:

Enervit Classic 5-10-15 (10km)Dziesiątka Enervita na pięknej trasie: Górny Dukt, Dolny Dukt, Jelenia Łąka, podbieg na Elektrownię Turów, TV Polonia...
To będzie drugi z trzech biegów w cyklu Enervit Classic 5-10-15, na który zapraszamy po raz kolejny. Możecie wystartować w trzy soboty (6 i 27 stycznia oraz 10 lutego) w biegach na 5, 10 i 15 kilometrów techniką klasyczną. Za każdy razem pobiegniecie inną trasą.
Biegi Enervita - za każdym razem dłuższe - mogą być sposobem na przygotowanie do startu w Biegu Piastów na dłuższym dystansie, sprawdzianami formy, bądź po prostu okazją do pobiegania w pięknych okolicznościach przyrody w przyjacielskiej atmosferze z innymi.
Będzie prowadzona klasyfikacja łączna trzech biegów, w której najlepsi zostaną uhonorowani.
Zapraszamy do udziału!

  • Uczestnikami zawodów mogą być osoby w wieku co najmniej 12 lat, którzy opłacą wpisowe oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego. Szczegóły w regulaminie, dostępnym poniżej.
  • Każdy zawodnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem biegu i zobowiązany jest do jego przestrzegania. Regulamin dostępny jest tutaj: REGULAMIN
  • Zgoda na start niepełnoletniego: Załącznik nr 1
  • Zgoda na odbiór pakietu: Załącznik nr 2
  • Zgłoszenia na Enervit Classic 5 przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie www.bieg-piastow.pl, do wyczerpania limitu. Zgłoszenia telefoniczne nie są przyjmowane.
  • Zgłoszenie uważa się za ważne, gdy jest opłacone za pośrednictwem systemu DotPay w panelu zgłoszeń internetowych. Będzie widoczne na liście startowej dopiero po zaksięgowaniu opłaty startowej.

Więcej na - bieg-piastow.pl