Chilli Crew - Koncert

Chilli Crew - Koncert

Od Maj 01, 2017 20:00 do Maj 01, 2017 22:00

Lokalizacja: Pstrowskiego 5a, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Koncerty

Hits: 2447

Oceń:

1 maja godz. 20:00 Koncert Chilli Crew
Miejsce: Rodzinny Park Rozrywki Esplanada ul. Pstrowskiego 5A

Wstęp – 20 zł

Chilli Crew / soul, roots, alternatywa
Chilli Crew powstało z inicjatywy Szymona Chudego i Jakuba Wojciechowskiego, którzy do współpracy zaprosili wyjątkowo charyzmatyczną wokalistkę, Martynę Baranowską, znaną ze współpracy m.in. z Gaga ZŻ i Bethel. Trzon zespołu wsparli także niezwykle uzdolnieni, wrocławscy muzycy – Mateusz Witkowski i Michał Lange. Szczery przekaz oraz niecodzienne spojrzenie na soul, roots, alternatywę pozwala stwierdzić, iż zespół wypracowuje własny, niepowtarzalny styl. Zespół ma za sobą występy na wielu polskich festiwalach, m.in. Woodstock, United for Bombaclass, Dobremiastock, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Big Up! Fest, czy Wegetariada. Dyskografia: Easy to Say / 2014 Our Roots Are Here / Lou&Rocked Boys 2014 Ladies & the City / My Music 2014
Chilli Crew przez ostatni rok bardzo solidnie pracował nad nowym materiałem. Pomimo tego, że premiera ich płyty planowana jest na jesień 2017 roku, już od wiosny na koncertach można będzie usłyszeć ich z nowym repertuarem. Piosenki przepełnione są osobistymi emocjami członków zespołu, a ich autentyczność i bezkompromisowość z pewnością przekona do siebie niejednego słuchacza.


1 maja ok. godz. 22:00 After Party Kosmos Mega Sound System
Miejsce: Rodzinny Park Rozrywki Esplanada ul. Pstrowskiego 5A

Kosmos Mega Sound System pierwszy raz rozbrzmiał w 1994 r. w Szklarskiej Porębie.
Inicjatorem i twórcą tego projektu jest pochodzący ze Zgorzelca - Janusz Lichocki.
Zakres działalności obejmuje organizację koncertów oraz występy DJ-skie, których przez 23 lata odbyło się blisko 600, z czego zdecydowana większość w Szklarskiej Porębie.
Podczas występów DJ-skich można usłyszeć mieszankę reggae, ska i elektronicznych beatów.
Poza jamajskimi rytmami prezentowane są produkcje w stylu dancehall, drum & bass i dubstep.
Na zaproszenie Kosmos Mega Sound System w Szklarskiej Porębie wystąpili wszyscy znaczący wykonawcy polskiej sceny reggae począwszy od Mesajah, a kończąc na Vavamuffin.

Plakat do pobrania [2.68 MB]

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury, sportu i aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie, 75 717 36 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.