„Majówka Party” DJ KRZAKU i DJ SIWY

„Majówka Party” DJ KRZAKU i DJ SIWY

Od Kwiecień 29, 2017 21:00 do Kwiecień 29, 2017 23:00

Lokalizacja: Objazdowa 1, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Koncerty

Hits: 2216

Oceń:

29 kwietnia godz. 21:00  na „Majówka Party” DJ KRZAKU i DJ SIWY
Miejsce: Pub Metamorfoza ul. Objazdowa 1
Wstęp - 15 zł

DJ KRZAKU Selecta Arbusto - Od 1996 roku czynnie uczestniczy w polskiej scenie reggae i etno. Przez 5 lat współpracował z Jackiem Kleyffem i Orkiestrą Na Zdrowie, gdzie grał na bębnach, drumli i instrumentach perkusyjnych. Wiele lat prowadził legendarne już imprezy „Reggae Faza” (13 lat) i „Czwarty Żywy Punkt”(6 lat). Był także rezydentem warszawskiego cyklu „BassTheory”, przez który przewinęły się największe tuzy sceny jungle i D’n’B. Cztery sezony (2011-14) spędził na Ibizie, gdzie rezydował i grywał w takich klubach jak Global Reggae Bar Ibiza, Gatecrasher Ibiza, Bassment Ibiza, a także Las Dalias oraz Grial. Współzałożyciel i DJ istniejącego od 2001 roku Zjednoczenie Sound System, z którym w 2015 roku wydał płytę „Inity”.  Dziennikarz muzyczny w Radio Kampus, gdzie prowadzi autorską audycję „Z Malowanej skrzyni DJ’a Krzaka”, w której prezentuje stare i nowe dźwięki z całego świata. Współtworzy również stołeczny kolektyw DJ’ski Warsaw Jungle Massive.
Jego głównym nurtem zainteresowań jest ogólno pojęta muzyka karaibska (reggae, Dancehall, Calypso, Mento …) we wszystkich jej odmianach, choć nie stroni też od mocniejszych bitów rodem z UK (jungle, D’n’B, Dubstep, Breakbeat). Inną muzyczną pasją jest muzyka etniczna z całego świata, z naciskiem na kraje afrykańskie oraz latynoamerykańskie (czego efektem jest nagrany w 2004 roku Livetape „Ritmos Sensacionales”).
Wielki fan komiksów, horrorów i sci-fi.
https://www.facebook.com/dj.krzaku
https://soundcloud.com/andrzej-krzaku-strycharczuk/tracks
https://www.mixcloud.com/djkrzaku/

DJ SIWY - przykład skrajnej nieodpowiedzialności naukowców polskich i niemieckich.
Powstały w tajnym laboratorium pół człowiek pół muzyka, po rozpadzie komunizmu zdołał wydostać się na wolność i od tej pory zabawia publiczność na odjechanych potańcówkach.
Od lat przebywa we Wrocławiu, gdzie zapewniono mu łatwy dostęp do klubowych konsolet.

Plakat do pobrania [309.2 KB]

Organizator: Kosmos Mega Sound System
Informacje: MOKSiAL tel. 75 717 36 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.