Spotkanie Artura Andrusa z Markiem Niedźwieckim

Spotkanie Artura Andrusa z Markiem Niedźwieckim

Od Luty 18, 2017 16:00 do Luty 18, 2017 17:00

Lokalizacja: 1 Maja 1, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy rekreacyjne, Imprezy kulturalne

Hits: 2919

Oceń:

Spotkanie Artura Andrusa z Markiem Niedźwieckim
piątek 18 lutego, godz. 16.00, Skwer Radiowej Trójki, Namiot Spotkań

Niebanalna rozmowa błyskotliwych dziennikarzy :-)

Marek Niedźwiecki – jeden z najbardziej znanych dziennikarzy muzycznych w Polsce. O sobie pisze tak: Radio to moje drugie imię.
Wziąłem się z jego słuchania. Lata 60 ubiegłego wieku. "W małych miasteczkach, wsiach i osiedlach" radio było prawdziwym oknem na świat. Do dziś pamiętam słuchowiska Teatru Polskiego Radia z tamtych czasów. Także Listę Przebojów "Studia Rytm" nadawaną w Jedynce w Popołudniu z Młodością. Wymarzyłem sobie wtedy pracę w radiu i się udało. I tak minęło ponad 30 lat...

Artur Andrus – To dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Na co dzień redaktor trójkowej "Akademii rozrywki", znany i lubiany konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego" .
Z Programem III Polskiego Radia współpracuje od 1994 r. Na początku był redaktorem "Powtórki z rozrywki", następnie "Trójki pod Księżycem" oraz "Teraz śmieszniej". Gośćmi tych audycji były gwiazdy kabaretów. Obecnie Artura Andrusa możemy słuchać od poniedziałku do czwartku, tuż po godzinie 13, w "Akademii rozrywki".
(źródło: wikipedia)

Plakat do pobrania [9.68 MB]

Organizatorzy:
Trjka  MOKSiAL nowe logo  szklarska porba

Partnerzy i sponsorzy:
Norweska Dolina   white  Julia  Loman  ICE ART L  kawon  SzaraWilla  Krolowa Karkonoszy  kosmos mega sound system  Termy Cieplickie poziom niebieski  Esplanada logo  topollino 11  Kan Bud  QBIK 2D  Onet RGB

 24jgora.pl  Strimeo Telewizja Regionalna bez tła