Spotkanie Michała Olszańskiego z Krystyną Czubówną

Spotkanie Michała Olszańskiego z Krystyną Czubówną

Od Luty 17, 2017 14:00 do Luty 17, 2017 15:00

Lokalizacja: 1 Maja 1, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy rekreacyjne, Imprezy kulturalne

Hits: 2413

Oceń:

Spotkanie Michała Olszańskiego z Krystyną Czubówną
piątek 17 lutego, godz. 14:00, Skwer Radiowej Trójki, Namiot Spotkań

Krystyna Czubówna – najbardziej rozpoznawalny głos w Polsce,
polska dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych oraz lektorka filmów przyrodniczych i audycji radiowych. Z wykształcenia prawnik
Pracę dziennikarki rozpoczynała w radiu. Od 1991 roku, przez wiele lat, współpracowała z nadawaną w TVP2 Panoramą. Była wówczas jedną z najbardziej popularnych polskich prezenterek. Otrzymała czterokrotnie nagrodę Telekamer w kategorii "Informacje" (1998, 1999, 2000 i 2001). Jest również lektorem wielu filmów dokumentalnych, głównie przyrodniczych.
Jako lektor czyta przede wszystkim dla Baby TV, TVP, TVN Style i Planete. Współpracuje z Polskim Radiem, m.in. przy realizacji słuchowisk, audycji muzycznych i czytaniu książek. W Programie 3 Polskiego Radia jest lektorką audycji muzycznej Pod dachami Paryża autorstwa Barbary Podmiotko. Jej głos usłyszeć można także w sygnale muzycznym Faktów RMF FM (jako przerywnik pomiędzy informacjami), w wakacyjnym radiowym serialu przyrodniczym Co w trawie piszczy (RMF FM) oraz na polskim kanale Animal Planet.
Postanowieniem prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego z 2 listopada 1999 otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.
(źródło: wikipedia)

Michał Olszański – dziennikarz Programu III Polskiego Radia od 1995 r. związany z „Trójką”.
W ciągu kilkunastu lat prowadził wiele audycji, m.in. "Potrójmy o sporcie", "Trzeci wymiar sportu". Obecnie prowadzi "Trzecią stronę medalu" w niedziele o 17.00 oraz "Sport w Trójce".
Od 20.06.2000 roku do 30.09.2001 roku był dyrektorem programowym stacji.
Michał Olszański jest także od wielu lat związany z TVP, gdzie prowadzi "Magazyn Ekspresu Reporterów" oraz współprowadzi "Pytanie na śniadanie". W 2003 r. został odznaczony przez prezydenta Złotym Krzyżem Zasługi.Jak sam twierdzi, nie jest dobrym materiałem na bohatera prasy plotkarskiej, gdyż od wielu lat jest szczęśliwym mężem (żonę poznał jeszcze na studiach) oraz ojcem dwójki synów. Uwielbia aktywny tryb życia.

Plakat do pobrania [8.8 MB]

Organizatorzy:
Trjka  MOKSiAL nowe logo  szklarska porba

Partnerzy i sponsorzy:
Norweska Dolina   white  Julia  Loman  ICE ART L  kawon  SzaraWilla  Krolowa Karkonoszy  kosmos mega sound system  Termy Cieplickie poziom niebieski  Esplanada logo  topollino 11  Kan Bud  QBIK 2D  Onet RGB

 24jgora.pl  Strimeo Telewizja Regionalna bez tła