Wystawa Klocków LEGO®

Wystawa Klocków LEGO®

Od Styczeń 30, 2017 11:00 do Luty 18, 2017 19:00

Lokalizacja: Plac Sportowy 2, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Imprezy rekreacyjne

Hits: 7220

Oceń:

„Klocki w górę 2017!”

na tegorocznej Wielkiej Wystawie Klocków LEGO® od BAWSIEKOLEGO w Szklarskiej Porębie.

Ponad trzydzieści lat temu swój początek miała niesamowita kolekcja najpiękniejszych modeli a dziś prawdziwych perełek z wielu różnych serii tematycznych. Pewien mały chłopiec pokochał na dobre duńskie zabawki.
Dziś dzięki misternej pracy i zaangażowaniu całej rodziny, możemy podziwiać pomysłowo wkomponowane modele pojazdów i budowli w unikalne światy. Wystawa wywołuje dużo radości i emocji wśród dzieci, jest również sentymentalną podróżą dla rodziców oraz dziadków.
Wystawa została zainicjowana w 2008 roku i wciąż jest modyfikowana uzupełniana, upiększana. Obecnie ma nowy interaktywny wymiar. Odwiedzający samodzielnie uruchamiają pociągi, karuzele i dźwigi.
Organizatorzy jak zawsze zadbali o różnorodność kolekcji, albowiem sami z zachwytem sięgają po różne tematy.

W Szklarskiej Porębie w 2017 roku będzie można zobaczyć:

Wystawa Klocków LEGO® Harry Potter ™ pełna kolekcja modeli
Jeśli by powiedzieć o klockach, że są magiczne, to z pewnością w połączeniu z serią Harry Potter nabierają jeszcze bardziej mistycznego znaczenia. To mocne słowa, ale wystarczy obejrzeć kolekcję, żeby przyznać rację.

Platforma z modelami LEGO® NINJAGO
Zawiera wszystkie modele Roku Smoka, czyli od początku istnienia serii, aż do modeli Ninjadroid. Ulubiona seria przez najmłodszych członków rodziny. Chłopcy bardzo ucieszyli się z pomysłu pokazania wszystkim dzieciom pełnych przygód bohaterów Ninjago. Na platformie znajdują się dwa autorskie projekty – świątynia i jeżdzący po torach pociąg wężonów.

LEGO® FRIENDS
Z radością przedstawiamy pełne dziewczyńskich przygód miasto Heartlake City. Wśród modeli serii znajduje się autorski dworzec kolejowy i elektryczny pociąg, który pędzi po torach na obrzeżach miasta.

KOSMOS Kolejna ekspozycja, która doczekała się wielu uzupełnień. Dawne marzenie wszystkich chłopców i wciąż cieszący się zainteresowaniem temat pokonywania kosmicznych przestworzy.  W naszym międzygalaktycznym świecie są dwie kolejki Monorail, całkowicie wyjątkowe w historii.

Wystawa Klocków LEGO® Mega makieta STAR WARS™
Największe kolekcjonerskie modele od 1999 roku, w tym Millenium Falcon™ , Gwiazda Śmierci™, Niszczyciel Imperium™, B-Wing™, duże figury Yoda™, Darth Vader™, R2-D2™ oraz wiele pojazdów z sagi. W tym roku do naszej kolekcji dołączyły trzy mega wielkie pojazdy: Super Star Destroyer™ , Tantive IV™ oraz  Imperial Shuttle™. Makietę uzupełnia wiele trudnodostępnych zestawów. Ekspozycja wzbogacona modelami z VII części sagi „Przebudzenie mocy”.

Nowe większe miasto LEGO® CITY
Przepiękne kolekcjonerskie budowle miejskie wraz z monumentalnymi pomnikami architektury: pałac Taj Mahal, most Tower Bridge, wieża Eifla, opera w Sydney, port, lotnisko z unikalnym Boeingiem, sześć składów pociągów i wiele więcej… Makieta wzbogacona autorskim nowym projektem – Krzywa Wieża w Pisie! Nowe budynki i zdarzenia a także piękny okazały londyński  Big Ben.

Modele pojazdów
Kolekcjonerskie modele, które raczej nie służą do zabawy a jako piękny dodatek do regałowych półek:
VW garbus, VW camper, Cooper,  Ferrari czy trucki

Wystawa Klocków LEGO® Wielka Jaskinia Batmana™
Prawdopodobnie czwarty na świecie tak duży projekt jaskini Batmana™, zbudowany z ponad 25 tysięcy klocków! Zawiera wszystkie modele pojazdów Batmana z pierwszej edycji. Prawdziwa uczta dla miłośników dzielnego bohatera.

Bajkowy świat księżniczek Disneya i magiczna kraina elfów
Przygoda trwa. Jak w najpiękniejszych baśniach.  Zobacz z bliska niezwykłych bohaterów ulubionych bajek.
Do swojego zaczarowanego świata zapraszają cudowne elfy, które w zgodzie ze smokami bawią się w krainie piękna.

Zimowe miasteczko
Urokliwe miejsce zasypane śniegiem przypominające o Świętach, choince zimowych zabawach a także o codzienności w zimowej aurze .Piękne unikalne  domki, karuzela i świąteczny pociąg.

Na miejscu znajduje się również plac zabaw z klockami LEGO® i sklep.

Miejsce:   Ośrodek „MAURITIUS”   ul. Plac Sportowy 2    58-580 Szklarska Poręba

Zapraszamy od 30 stycznia do 18 lutego 2017 roku.

Wstęp:       bilet: 10,00 zł - os.         Dzieci do lat 3 – bezpłatnie.

Wystawa czynna codziennie włącznie z sobotami i niedzielami od godziny 11:00 do 19:00
Rezerwacje dla grup i informacje: Tel. 602 635 487

 • Odsłon: 729
 • Odsłon: 4098
 • Odsłon: 629
 • Odsłon: 561
 • Odsłon: 471
 • Odsłon: 521
 • Odsłon: 541
 • Odsłon: 4380
 • Odsłon: 449
 • Odsłon: 685
 • Odsłon: 541
 • Odsłon: 4144
 • Odsłon: 658
 • Odsłon: 588
 • Odsłon: 573