×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 556

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Platforma kobiecości

Platforma kobiecości

Od 27.11.2015 16:00 do 27.11.2015 22:00

Lokalizacja: Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

mok@mok.szklarskaporeba.pl

75 717 36 14

Kategorie: Miejskie

Hits: 9515

Oceń:

Jesienny czas to nie tylko doskonała okazja , aby zrobić porządki w szafie i wybrać się na Swap Party, ale również by zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Na chwilę relaksu, rozmów przy kawie i oderwania się od codziennych obowiązków zapraszamy 27 listopada do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Platforma Kobiecości program:

 • 16:00 – 16:30

  bodyART

  trening funkcjonalny, zapewniający prawidłową pracę całego ciała, wzmocnienie i stabilizację wszystkich elementów włączonych w ruch, jak również prace z oddechem, uspokojenie i rozwijanie świadomości ciała. Efektem ćwiczeń jest nie tylko smuklejsza i zgrabniejsza sylwetka, ale i wewnętrzny spokój i relaks.
  Podstawą treningu bodyART jest to , iż uwaga skupiona jest wokół człowieka jako jednostki funkcjonalnej. Stan wewnętrzny osoby odzwierciedlony zostaje w jego sylwetce , postawie a tym samym energii , która jest przekazywana każdego dnia.
  bodyART łączy elementy jogi, fizjoterapii, japońskiego DO IN , własnych pozycji, klasycznych technik oddechu poprzez współdziałanie treningu i relaksacji.

  ( wskazany luźny strój sportowy, oraz maty do ćwiczeń) - sala gimnastyczna

  prowadzenie: Agnieszka Lis-Rębas, instruktorka zumby, bodyArt, projektantka markowej odzieży sportowej Angel fit

 • 16:30 – 17:30

  Angelfit

  prezentacja markowej odzieży sportowej, możliwość zakupu i uszycia na miarę.
  sala gimnastyczna

 • 16:30 – 18:30

  Badanie składu ludzkiego ciała analizatorem BIA ,koszt 10 zł

  Badanie analizatorem informuje nas o ilościowej zawartości poszczególnych komponentów organizmu. Są to przede wszystkim woda, tkanka tłuszczowa oraz proteiny i minerały. Na podstawie informacji o ilości tkanki tłuszczowej oraz wody, na którą składają się między innymi mięśnie, krew i organy, analizator składu ciała pozwala oszacować pochodne informacje takie jak ilość tkanki tłuszczowej i jej rozmieszczenie, masę mięśni i ich rozmieszczenie, wodę całkowitą, wodę wewnątrzkomókową oraz zewnątrzkomórkową, zapotrzebowanie energetyczne kcal na dobę, ilość protein i minerałów, masę kostną, wiek metaboliczny i wiele innych parametrów.
  W ten sposób otrzymane wyniki są informacją o stanie zdrowia i odżywienia organizmu. Tak też na wczesnym etapie można zdiagnozować wiele schorzeń o podłożu metabolicznym np. nadwagę, otyłość, niedożywienie, niewydolność nerek czy serca. Dodatkwo analizatory BIA pozwalają na ocenę i monitorowanie spadku lub przyrostu masy mięśniowej.
  (preferowany luźny strój).
  sala integracyjna „różowa”

 • 16:30 – 18:30

  Platforma SHUMANA, koszt 10 zł

  Urządzenie to wykorzystuje częstotliwość drgań ziemi jaki występuje w naturze. Platforma Schumanna oddziałuje na organizm ludzki poprzez idealnie dopasowane, trójwymiarowe i rytmicznie zgrane impulsy drgań, które wpływają pozytywnie zarówno na ciało, umysł i psychikę człowieka.
  To nowoczesne urządzenie bazuje na biodynamicznym systemie przepływu energii (BDES), który odpowiada naturalnemu przebiegowi ruchu, bez używania substancji chemicznych.
  Działają wielostronnie m.in. poprawiają sprawność fizyczną, zwiększają stabilność kręgosłupa i całego układu kostnego, wzmacniają system odpornościowy, niwelują bloki energetyczne oraz bolesne blokady mięśniowe
  Dodatkowo ćwiczenia na Platformie Schumanna mają upiększające właściwości: pobudzają pracę komórek, napinają i odżywiają skórę, redukują cellulit, kształtują sylwetkę. Regularnie stosowane ograniczają gromadzenie się nowych komórek tłuszczowych.
  Platforma Schumanna może być wykorzystywana w każdym wieku, nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych. Przywraca harmonię wewnętrzną i siły witalne.
  sala muzyczna

 • 16:00-19:00

  Strefa Urody

  - konsultacje kosmetyczne,
  - zabiegi: piling kawitacyjny, mechaniczny, mezoterapia bezigłowa, pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu,
  - wykonanie makijażu,
  - nauka makijażu,
  - zdiagnozowanie potrzeb skóry,
  Bezpłatne, obowiązuje kolejność zapisów

 • 16:00 -20:00

  Wystawa fotografii Dagmary Matusiak "Po drugiej stronie kobiety"

  „ Dagmara Matusiak jest mieszkanką Piechowic, mamą wspaniałej trójki dzieci. Pasjonuje się fotografią i grafiką. Najczęściej fotografuje opuszczone miejsca i stare cmentarze, gdyż takie miejsca maja duszę. Fascynuje ją również człowiek jako tajemnicza istota o nieograniczonych możliwościach. Jej motto życiowe - „ Bo w życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, ale żeby nauczyć się tańczyć w deszczu”.
  „Jest artystą samoukiem. Fotografii uczyła się na własnych błędach na błędach, które sukcesywnie eliminowane zaowocowały trzecią już z kolei wystawą. Swoją „pracę” z aparatem traktuję tylko i wyłącznie jako pasję i nie wyobraża sobie aby kiedyś traktować to co robi zarobkowo, gdyż jak sama podkreśla straciłoby to sens i motywację do działania. Wystawa „Po drugiej stronie kobiety” to zbiór głównie fotografii czarno-białej, fotografii na której tematem głównym pomimo urozmaiconego pleneru pozostaje wciąż tajemnicza kobieta. Wyszukane i mistyczne miejsca to jej znak firmowy. Zdjęcia wręcz naszpikowane są tajemniczością z odrobiną dreszczyku. Modelki, które współpracowały z Dagmarą w tym projekcie, bardzo chwalą sobie pracę z artystką.”

 • 17:00 – 20:00

  SWAP PARTY

  (wymieniamy się ciuchami, dodatkami, torebkami, butami, książkami)
  Odświeżamy garderobę, jeśli masz szafę pełną ubrań, których nie nosisz są za małe, za duże, nieprzymierzone przed zakupem, albo nietrafnie sprezentowane, które wciąż są w świetnym stanie to ich nie wyrzucaj. Swap Party to świetna okazja do spotkania i wymiany ciuchami, torebkami, biżuterią, butami, książkami, muzyką lub innymi dodatkami.
  Można do woli przymierzać, przebierać się i przy kawie porozmawiać o modzie.

  SWAP PARTY KIDS

  Zapraszamy również po raz pierwszy na wymiankę ciuchową ubrań dziecięcych, akcesoriów i zabawek
  sala gimnastyczna

 • 19:00 – 20:00

  Wykład Ajurweda „ Candida albicans – cichy zabójca”

  terapie życia , zdrowia i urody, koszt 10 zł
  Ajurweda jest najstarszym na świecie systemem medycznym, powstałym w Indiach ponad 5 tysięcy lat temu. Zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Nieodłącznym elementem procesów zdrowotnych jest zastosowanie odpowiednio skomponowanej diety, uwzględniającej typ ciała (Prakriti) jak też obecnie występujące zaburzenia (Vikriti). Całość procesu zdrowotnego obejmuje również odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne, praktykę jogi i ćwiczeń oddechowych, jak też pracę na bardziej subtelnych poziomach – emocji i umysłu.
  sala konferencyjna
  prowadzenie: Ewa Zdzienicka

na wykład oraz badania zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kontakt: MOKSiAL (75) 717 36 14
więcej informacji: www.szklarskaporeba.pl

Plakat do pobrania