Targowisko po Sąsiedzku

Targowisko  po Sąsiedzku

Od 17.08.2019 12:00 do 17.08.2019 18:00

Lokalizacja: Skwer Radiowej Trójki w Szklarskiej Porębie, ul. 1 Maja

Kategorie: Rekreacja, Kultura, Dla mieszkańców, Rozrywka

Hits: 7904


W ramach ArtSkweru — Letniego Festiwalu Sztuki, 17 sierpnia br. w godzinach 12-18 na Skwerze Radiowej Trójki - kulturalnym sercu miasta, odbędzie się wakacyjne targowisko, czyli wietrzenie szaf.
Wymiana ubrań, połączona z pchlim targiem to świetna okazja by pozbyć się tego, czego nie potrzebujemy, a pozyskać jak najbardziej potrzebne części garderoby, bądź domowe drobiazgi. Jak to na pchlim targu będzie można sprzedać-kupić-wymienić.

Ruszajcie więc już teraz na strychy, do garażów i innych schowków, by wygrzebać z nich niepotrzebne Wam przedmioty, za to skarby dla innych. Jak na porządnym targu / bazarze przy handlu ucina się najlepsze pogawędki, więc nastawcie się na rozmowy i dobrą zabawę!

A czym będziemy się wymieniać?
Na Swap Party oczywiście: ciuchami, butami, torebkami, książkami, biżuterią i tym, co w szafie znajdziemy. Na pchli targ zaś zabieramy wszystko co w ręce wpadnie: bibeloty, starocie, antyki, rękodzieło, zabawki, AGD, elektronikę itp.

Ponadto na sąsiedzkim targowisku będzie można zaopatrzyć się w produkty od lokalnych, górsko-podgórskich wytwórców. Zatem nie musicie zabierać z domu kanapek ;-).

Poza pretekstem do spotkania się i rozmowy, nade wszystko pomagamy naszej PLANECIE. Zamiast produkować śmieci, możemy tchnąć drugie życie w pozorne graty i śmieci.

Rejestracja udziału trwa lecz pamiętajcie, że skwer ma swą pojemność. Karta zgłoszenia i regulamin do pobrania poniżej i w serwisie Miejskiego Ośrodka Kultury — organizatora Targowiska po Sąsiedzku oraz w sekretariacie placówki.
Zgłoszenia przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składajcie w sekretariacie. Dodatkowe informacje pod nr. tel. 757 173 614 wew. 23

Targowisko po sąsiedzku