Harmonogram odbioru odpadów komunalnych od 1 stycznia do 30 czerwca 2022 r.

Odbiór odpadów w godzinach 6-18

Odpady zmieszane

Rejon I, ulice:
1 Maja (nry 49a, 51b, 51c, 53, 64a, 64b, 68), Bronka Czecha (nry 8, 12, 14/1, 14/2, 17/1, 17/2, 22/3), Kołłątaja (oprócz nrów 2, 2a, 4a) Leśna, Makuszyńskiego (oprócz nrów 7, 9), Mała (oprócz nrów 1abcdefg), Moniuszki, Odrodzenia (oprócz nrów 1, 1a, 2, 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6-8, 8a, 8b), Okrzei (oprócz nrów 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 22, 24), Parkowa, Potokowa, Przerwy-Tetmajera, Słoneczna (oprócz nrów 11, 12), Stroma, Wesoła, Wiosenna, Wrzosowa (oprócz nr 1, 11, 13, 15), Wysoka

  • styczeń 3, 10, 17, 24, 31
  • luty 7, 14, 21, 28
  • marzec 7, 14, 21, 28
  • kwiecień 4, 11, 19*, 25
  • maj 2, 9, 16, 23, 30
  • czerwiec 6, 13, 20, 27

Rejon II, ulice:
Jakuszyce, Szosa Czeska, Mickiewicza, 11 Listopada (oprócz nru 18a), Izerska (nr 4), Armii Krajowej (nry 1, 1b, 1c, 1e, 1f, 3), Sudecka, Granitowa (nr 3), Dolna (oprócz nrów 1, 3, 5, 9, 11, 13, 19), Franciszkańska (oprócz nrów 4, 15, 23, 23a, 25), Dworcowa (oprócz nr 1, 1a, 2), Górna (oprócz nrów 10a, 10b, 11a, 19abc), Hofmana, Jedności Narodowej (nr 1, 20, 26, 30), Jeleniogórska, Kolejowa (oprócz nrów 9, 16, 17, 21), Kopernika (oprócz nrów 1, 2, 3, 4, 6, 8), Kościuszki, Muzealna (oprócz nru 3a ), Obrońców Pokoju (nry 16, 17, 19), Odrodzenia (nry 2, 6-8), Oficerska, Osiedle Podgórze (nry 1b-1c, 1d-1e, 5a), Piastowska (oprócz nru 3), Piotra Skargi (oprócz nru 6), Sanatoryjna, Słoneczna Polana, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego

  • styczeń 5, 12, 19, 26
  • luty 2, 9, 16, 23
  • marzec 2, 9, 16, 23, 30
  • kwiecień 6, 13, 20, 27
  • maj 4, 11, 18, 25
  • czerwiec 1, 8, 15, 22, 29

Rejon III, ulice:
Armii Krajowej (nry 16, 17, 18, 20, 24, 28, 30, 32), Brzozowa, Chopina, Demokratów (oprócz nry 13, 15, 17, 19), Dworcowa (nr 2), Franciszkańska (nry 4, 15, 23, 23a, 25), Gimnazjalna, Hutnicza (oprócz nr 1, 6, 7, 8, 9, 10), Jedności Narodowej (oprócz nrów 1, 14, 20, 26, 30), Kolejowa (nry 9, 16, 17, 21), Kopernika (nry 1, 2, 3, 4, 6, 8), Krasickiego, Krasińskiego, Matejki, Mickiewicza, Obrońców Pokoju (nry 1-15), Orla Skała (nr 2), Orzeszkowej (nr 1), Osiedle Grottgera, Osiedle Huty (oprócz nrów 13, 13a, 14), Partyzantów, Plac Sportowy (nr 10), Podsudecka (oprócz nry 2, 3), Sikorskiego, Słowackiego (oprócz nry 1, 3, 5, 8, 19), Wojska Polskiego (oprócz nru 9), Waryńskiego (oprócz nru 5), Wolności (oprócz nru 15), Wrzosowa (nry 1, 11, 13, 15), Zdrojowa (oprócz nr 2b, 5, 10, 14)

  • styczeń 4*, 13, 20, 27
  • luty 3, 10, 17, 24
  • marzec 3, 10, 17, 24, 31
  • kwiecień 7, 14, 21, 28
  • maj 5, 12, 19, 26
  • czerwiec 2, 9, 14*, 23, 30

Rejon IV, ulice:
11 Listopada (nr 18a), 1 Maja (oprócz nrów 49a, 51b-c, 53, 53a, 64b, 68), Izerska (oprócz nru 4), Armii Krajowej (nry 2, 3a, 3b, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 12, 14, 22, 28), Batalionów Chłopskich, Broniewskiego, Bronka Czecha (oprócz nrów 8, 12, 14, 16, 17, 22), Granitowa (oprócz nru 3), Cicha, Demokratów (nry 13, 15, 17, 19), Dolna (nry 1, 3, 5, 9, 11, 13, 19), Dworcowa (nry 1, 1a), Franciszkańska (nr 4), Górna (nry 10a, 10b, 11a, 19abc), Hutnicza (nry 1, 6, 7, 8, 9, 10), Jedności Narodowej (nr 14), Jeleniogórska, Kasprowicza, Kilińskiego, Kołłątaja (nry 2, 2a, 4a), Konopnickiej, Krótka, Ludowa, Makuszyńskiego (nry 7, 9), Mała (nry 1-1g), Morcinka, Muzealna (nr 3a), Narciarska, Objazdowa, Odrodzenia (nry 1, 1a, 2, 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6-8, 8a, 8b), Okrzei (nry 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 22, 24), Orla Skała (oprócz nru 2), Orzeszkowej (oprócz nru 1), Osiedle Huty (nr 13, 13a, 14), Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Osiedle Podgórze (oprócz 1b-1c, 1d-1e) Piastowska (nr 3), Piotra Skargi (nr 6), Plac Sportowy (oprócz nr 10), Podsudecka (nry 2, 3), Prusa, Grabskiego, Rataja (nry 1, 3), Schroniskowa (nry 3, 3abc), Słoneczna (nry 11, 12), Spokojna, Szklana, Turystyczna, Urocza, Waryńskiego (nr 5), Wiejska, Wojska Polskiego (nr 9), Wolności (nr 15), Wzgórze Paderewskiego, Zdrojowa (nry 2b, 5, 10, 14), Zielona, Żeromskiego, Słowackiego (oprócz nrów 1, 3, 5, 8, 19), Caritasu (numery 1, 4)

  • styczeń 7, 14, 21, 28
  • luty 4, 11, 18, 25
  • marzec 4, 11, 18, 25
  • kwiecień 1, 8, 15, 22, 29
  • maj 6, 13, 20, 27
  • czerwiec 3, 10, 17, 24

Odpady segregowane (całe miasto)

biodegradowalne

  • styczeń 4, 18
  • luty 1, 15
  • marzec 1 ,15, 29
  • kwiecień 5, 12, 19, 26
  • maj 5*, 10, 17, 24, 31
  • czerwiec 7, 14, 21, 28

szkło

  • styczeń 5*, 20
  • luty 3, 17
  • marzec 10, 24
  • kwiecień 7, 21
  • maj 12, 26
  • czerwiec 9, 23

papier

  • styczeń 12, 26
  • luty 9, 23
  • marzec 9, 23
  • kwiecień 13, 27
  • maj 11, 25
  • czerwiec 15, 29

tworzywa sztuczne

  • styczeń 7, 14, 21, 28
  • luty 4, 11, 18, 25
  • marzec 4, 11, 18, 25
  • kwiecień 1, 8, 15, 22, 29
  • maj 6, 13, 20, 27
  • czerwiec 3, 10, 17, 24

akcja "choinka"

  • 10, 12, 13, 14

wielkogabarytowe

  • maj 16, 17, 18, 19, 20

UWAGI

4* stycznia (za 6 stycznia), 19* kwietnia (za 18 kwietnia), 5* maja (za 3 maja), 14* czerwca (za 16 czerwca).

Odbiór odpadów w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy zgodnie z harmonogramem szczegółowym.

W przypadku nie wywiezienia nieczystości w podanych terminach (z przyczyn utrudniających odbiór) usługa będzie wykonana w ciągu następnych dni roboczych.

Źródło: PUPiH COM-D Jawor Sp. z o.o., Biuro Obsługi Klienta tel. 757 551 518, www.com-d.pl