×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Dotacje na start

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza 19 bm. na webinarium pt. Dotacje na własną firmę i rozwój zawodowy

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione projekty dotyczące kompleksowego wsparcia aktywizacji zawodowej m. in.: dotacje na zakładanie działalności gospodarczej oraz na wsparcie rozwoju zawodowego m. in. doradztwo zawodowe/szkolenia/staże/studia podyplomowe.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 listopada 2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Do udziału zaproszone są osoby z obszaru województwa dolnośląskiego:

  • zamieszkałe lub uczące się które są osobami biernymi zawodowo lub bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat i które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.
  • osoby zwolnione z winy pracodawcy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu (bez względu na wiek)
  • osoby przewidziane do zwolnienia (bez względu na wiek)
  • osoby poinformowane przez pracodawcę o nieprzedłużeniu przez niego zatrudnienia (bez względu na wiek)
  • osoby zagrożone zwolnieniem (bez względu na wiek)

Webinarium odbędzie się 19 listopada 2021 r. (piątek), w godz. 12-1330

Program:

  • Przywitanie uczestników — źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska w partnerstwie z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój;
  • Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja w partnerstwie z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. dla subregionu jeleniogórskiego w ramach działania 8.5 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze — Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, z siedzibą przy ul. Bankowej 27
tel. 756 199 744, 756 199 745; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.