×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Unijne dofinansowanie na walkę z boreliozą i cukrzycą

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Unijne dofinansowanie na walkę z boreliozą i cukrzycą - programy profilaktyczne na Dolnym Śląsku” odbędą się w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.

Organizator zaprasza przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, podmiotów leczniczych.

 Spotkanie jest bezpłatne a dotyczyć będzie profilaktyki chorób odkleszczowych i cukrzycy (Działanie 8.7 A.  Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 - Wdrożenie programów profilaktycznych, w tym działania zwiększające zgłaszalność na badania profilaktyczne).

Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2020 r. (piątek) w Jeleniej Górze w godzinach 10-13 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy placu Ratuszowym 32/32a.

Program spotkania:
• przedmiot naborów, zasady, grupa docelowa, ocena i kryteria wyboru projektów w ramach konkursów 8.7 A.  Wdrożenie programów profilaktycznych, w tym działania zwiększające zgłaszalność na badania profilaktyczne - profilaktyka chorób odkleszczowych (konkurs ogłoszony 21.01.2020) oraz zapobieganie i wczesne wykrywanie cukrzycy typu 2 (ogłoszenie konkursu: 25.02.2020);
• źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu w Jeleniej Górze jest przesłanie do 26.02.2020 r. zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Każdy z uczestników otrzyma pakiet materiałów promocyjno-informacyjnych.

Informacji udziela:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.