×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

ArtSkwer - Letni Festiwal Sztuki na Skwerze Radiowej Trójki

Pierwszy dzień festiwalu, a już skupił tłumek adeptów sztuki. Można było wykonać artystyczne mydełka zapachowe, szklarskie domki, szklane magnesy (nie tylko na lodówkę) albo pomalować szklankę. Nad artychami czuwały instruktorki: z Zielonego Wulkanu, z Pracowni EQLA, Ewelina Wójtowicz oraz z Sokaluk Glass.
Zmęczeni twórczością ;) mogli zakosztować relaksu na plaży, albo przyozdobić sobie ciało tatuażem. Kto nie wykonał pamiątki z gór własnoręcznie, mógł zakupić piękną drewnianą od Drewnianego Piotruli.

To jednak nie koniec, a dopiero początek wakacyjnej zabawy we sztukę!
Pierwszy tydzień ArtSkweru - Letniego Festiwalu Sztuki dzieje się pod szkłem, dlatego jutro (19 lipca) pokazy topienia różnych skał w piecu plenerowym, kalkomania na szkle, szklarskie domki i aromatyczne świece do masażu.

  • Odsłon: 239
  • Odsłon: 267
  • Odsłon: 286

Nie traćcie okazji - góry nie uciekną ;-), więc po drodze na szczyty zaglądajcie na Skwer Radiowej Trójki - artystyczne serce miasta pos Szrenicą i wysokim Kamieniem.

Poznajcie szczegółowy program ArtSkweru - tygodnia I - Szkło OdNOVA, a zwłaszcza soboty, kiedy nastąpi uroczyste i szalenie widowiskowe otwarcie festiwalu.