×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami piątej edycji konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce, zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.
W kategorii „miasto poniżej 20 tysięcy mieszkańców” szklarskoporębskie IT wyprzedziło m.in. Szczyrk (II miejsce) i Węgorzewo (III miejsce). Zgłaszając do konkursu Centrum Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie przedstawiliśmy nasze największe atuty: przede wszystkim profesjonalną obsługę gości, korzystne położenie IT w centrum przy międzynarodowej trasie oraz różnorodność materiałów informacyjno - promocyjnych miasta.

Zwróciliśmy również uwagę na zaangażowanie pracowników w tworzenie nowych atrakcji turystycznych Szklarskiej Poręby m.in. gry terenowej „Magiczny Szlak Ducha Gór”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło na Międzynarodowych Targach Turystycznych TOUR SALON, które obecnie trwają w Poznaniu i gdzie miasto Szklarska Poręba prezentuje także swoją ofertę.

Miano Najlepszego Centrum Informacji Turystycznej w Polsce jest prestiżowym wyróżnieniem i najlepszą nagrodą za wieloletnią pracę całego zespołu IT. 

DYPLOM

Kierownik Referatu Promocji Miasta - Grażyna Biederman