×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Pandemia wirusa SARS-CoV-19 będzie miała negatywny wpływ na gospodarkę. Branżą, która już boleśnie to odczuwa jest turystyka

Dla takich miejscowości jak Szklarska Poręba jest to ogromne wyzwanie. Większość naszych mieszkańców i przedsiębiorców żyje bezpośrednio lub pośrednio z turystyki. Rezygnacja turystów z przyjazdu, zrozumiała, a wręcz zalecana w okresie stanu zagrożenia epidemicznego, nie musi jednak oznaczać rezygnacji z przyjazdu w ogóle. Wszystkie środki zaradcze i działania ogólnopaństwowe oraz nasze osobiste, odpowiedzialne zachowanie z pewnością przyniesie wkrótce pozytywne efekty, pandemia zostanie opanowana, a świat będzie wracał do normalności.

Aby stała się ona udziałem wszystkich, zwłaszcza przedsiębiorców z branży turystycznej, ważne aby turyści  jak najprędzej do nas wrócili. Dlatego dołączamy do ogólnopolskiej, a nawet światowej, akcji:

Nie odwołuj! Zmień termin

Przygotowaliśmy własne, ale i skorzystaliśmy z przygotowanych przez facebookowe Forum Turystyki, grafiki. Polecamy przedsiębiorcom turystycznym z nich skorzystać na swych stronach w materiałach promocyjnych (zwłaszcza elektronicznych), na Facebooku itd.