×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Maluchy-uczestnicy konkursu plastycznego i Drużyny Szklarskiej Poręby, otrzymali nagrody

W Biegu Piastów, we wszystkich trzech odsłonach: zimowej, letniej i jesiennej (rowerowej), biorą udział maluchy. Mamy Wyprawę Zucha i Bieg Przedszkolaka. Najmłodsi zawodnicy licznie biorą udział w tych zawodach. Jednak nie tylko sportowo uczestniczą w największym wydarzeniu sportowym subregionu jeleniogórskiego. Udzielają się także plastycznie.

Przedszkolaki i Bieg Piastów

Tegoroczny Bieg Piastów okraszony był pięknymi rysunkami i malunkami, które dzieciaki od jesieni ub. roku zgłaszały do konkursu BIEG PIASTÓW W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY. Z przedszkoli i szkół spłynęło ponad 200 prac wystawionych w hallu Interferie Sportu Hotel Bornit, gdzie urzędowało biuro wydawania numerów startowych na BP i punkt informacyjny. Zawodnicy więc mieli okazję zobaczyć jak wydarzenie i ich samych widzą młodzi artyści.

Przedszkolaki i Bieg Piastów

Przedszkolaki zostały uhonorowane nagrodami i podarkami 11 marca przez dyrektorkę Biegu Piastów Kaję Sznjadrowicz-Kręcichwost oraz Anetę Kubielę z Referatu Promocji Miasta Szklarska Poręba, które było współorganizatorem konkursu plastycznego.

Korzystając z wizyty dzieciaczki zostały też obdarowane podarkami za godne reprezentowanie Szklarskiej Poręby w Drużynie. To doroczny sposób na starty we wszelkich konkurencjach Biegu Piastów przez mieszkańców Szklarskiej. Tylko w Biegu Przedszkolaka wzięło udział aż 30. małych narciarzy.

Na przyjęcie gości dzieci ze szklarskich placówek: Przedszkola Samorządowego nr 2 oraz Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego BALONIK, przygotowały występy sceniczne, czym rozbawiły obie panie, wychowawczynie, a przede wszystkim — same siebie. :-)

Przedszkolaki i Bieg Piastów