×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do wspólnej akcji promocyjnej

Ruszył nabór do VIII edycji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych — rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca.

"Zachęcam wszystkich przedsiębiorców do przystąpienia do akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY", poleca akcję minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. "Jestem przekonana, że jest to dla Państwa szansa na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza głównym sezonem. Już teraz obserwujemy wzrost krajowych wyjazdów krótkookresowych. Razem możemy wzmocnić ten trend i zachęcić Polaków do podróżowania przez cały rok", przekonuje minister.

Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.
Inicjatywa POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce. Polska Organizacja Turystyczna chce w ten sposób wesprzeć przedsiębiorców działających w branży turystycznej, dla których wczesna wiosna i późna jesień są często okresem martwym.

"Udział w POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to dla przystępujących do niej partnerów także doskonała okazja do darmowej reklamy. O akcji szeroko informują zarówno media ogólnopolskie, jak i lokalne", mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. "POT przeprowadzi też kampanię reklamową w Internecie i środkach transportu m. in. w pociągach PKP Intercity czy autobusach PKS Polonus. Będziemy także po raz kolejny promować akcję poza granicami naszego kraju", przedstawia plany na wiosenną edycję akcji działacz turystyczny.

Akcja będzie promowana na dziesięciu rynkach, z których do Polski przyjeżdża ponad 2/3 wszystkich zagranicznych turystów. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą POT zaprosi do Polski także turystów z Finlandii, Norwegii i Szwecji.
Głównym beneficjentem akcji jest branża turystyczna i i pokrewne. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w Internecie, mediach i środkach transportu. Na kampanię POT przeznacza ok. 200 tys. zł. Partnerzy akcji, z których aż 90% deklaruje udział w kolejnych edycjach, wskazują trzy główne korzyści uczestnictwa w akcji — reklamę dla swoich działalności, dotarcie do nowych klientów oraz wzrost liczby gości.

"W akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY wzięliśmy udział po raz pierwszy wiosną 2019. Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania, dlatego bez wahania podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu współpracy z POT", chwali swój udział w PZW Beata Bronowicz, dyrektorka sprzedaży Belvedere. "Dzięki temu mamy możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców i zapewnienia jeszcze większej liczbie gości wyjątkowych doświadczeń kulinarnych. Podczas listopadowej odsłony wydarzenia naszą restaurację odwiedziło bardzo wielu gości nie tylko z Polski, ale i z zagranicy", podsumowuje menadżerka.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.PolskaZobaczWiecej.pl . Dołączenie do akcji zajmuje jedynie kilka minut. Partnerzy, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji, nie muszą się rejestrować. Wystarczy, że zaktualizują ofertę na swoim koncie. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.
Partnerem strategicznym akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni.

Źródło: Polska Organizacja Turystyczna