Zimowy wypoczynek nie byłby pełny bez TERM CIEPLICKICH

TERMY CIEPLICKIE après-skiPo białym szaleństwie na stoku, idealnym miejscem na relaks i regenerację są TERMY CIEPLICKIE. To świetna okazja do wygrzania się w saunach w strefie SPA, albo w basenach termalnych, z których można wypłynąć na zewnątrz. Doskonałym uzupełnieniem są różnorodne zabiegi w atrakcyjnych cenach: masaże klasyczne, sportowe, relaksacyjne, gorącą czekoladą, olejami, gorącymi kamieniami.
Do sauny warto się wybrać zwłaszcza we czwartki od godziny 1830. Do 2030 kąpiel parową urozmaica ceremonia zapachowa. Wystarczy kupić bilet z dostępem do strefy SPA.

W tym roku ponownie zawita do wybranych miejscowości Dolnego Śląska przyjedzie telewizyjny PROJEKT ZIMA, a pośród nich będzie między innymi Szklarska Poręba, Karpacz i Świeradów-Zdrój. Z tej okazji TVN oraz TERMY CIEPLICKIE przygotowały dla wszystkich gości zajęcia sportowe, animacje, konkursy, zabawy, spotkania z ciekawymi osobami. Telewizyjne relacje przekażą widzom reporterzy programów Dzień Dobry TVN oraz Co za tydzień, emitowanych na antenach TVN i TVN Style.
Term(in)y w Karpaczu: 2 i 3 lutego, 9 i 10 lutego w Szklarskiej Porębie, a finisz 16 i 17 lutego Świeradowie-Zdroju.

TERMY CIEPLICKIE après-ski

Na przedwiośniu, wraz z przebiśniegami, święto! TERMY CIEPLICKIE 1 marca będą świętować 5 lat. Z tej okazji od godziny 16 dwugodzinne wejście, bez względu na rodzaj biletu, kosztować będzie... 5 zł! Nie zabraknie też tortu, konkursów, animacji i prezentów (wyjątkowo - dla gości, anie jubilata). Główną atrakcją będzie pokaz freestyle'u kajakowego, wykonanego przez zwycięzcę Pucharu Świata Tomasza Czaplickiego. Idealne wprost rozpoczęcie pierwszego marcowego weekendu...

Źródło: TC