×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Szklarska Poręba okazuje wielkie serce i przyjmuje coraz więcej uchodźców. Przyjmujecie ich w wolnych pokojach obiektów noclegowych, kwaterach, wolnych mieszkaniach. To niezwykle szlachetne i piękne. Prosimy o INFORMACJĘ jeśli przyjmujecie przybyszów z Ukrainy. To niezwykle ważne dla wszystkich miejskich służb: socjalnej, zdrowia, sztabu kryzysowego. Te dane potrzebne są wyłącznie do celów statystycznych. Wystarczy ilość osób dorosłych i dzieci.

Przesyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dzięki tej wiedzy, służby będą mogły sprawniej obsłużyć nowych mieszkańców np. w przychodni, prawnie, pomóc w sprawach urzędowych itp. Nie są zbierane nazwiska, dane personalne, ani nawet płeć. Jeśli ktoś za jakiś czas Was opuści, choćby przenosząc się do innej miejscowości — także o tym powiadomcie. Niebagatelnie USPRAWNI to cały proces obsługi uchodźców.

OGŁOSZENIE

Pralka

Uchodźcy w Szklarskiej Porębie, to przede wszystkim kobiety z małymi dziećmi, co oznacza, że prania jest co niemiara. Bardzo ułatwiłaby by życie matkom suszarka do bielizny. Ktoś ma? Ktoś da? Zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.