• index.php?option=com_joomgallery&view=image&format=raw&id=8241&type=img Artyści w Hołdzie Hofmanowi w Harrachovie 2017-11-18 10:39

  W Urzędzie Miasta w Harrachovie otwarta została wystawa prac malarskich jakie powstały jesienią tego roku podczas międzynarodowego pleneru malarskiego „Artyści w hołdzie Hofmanowi” w Szklarskiej Porębie. Plener odbywał się w ramach roku Wlastimila Hofmana obchodzonego pod Szrenicą.

  Czytaj więcej...

 • /images/website/LOGA i banery/Szklarska-herb.jpg Ogłoszenie Burmistrza Szklarskiej Poręby 2017-11-13 12:13

  Ogłoszenie Burmistrza Szklarskiej Poręby o podjęciu uchwały w sprawie przygotowania projektu uchwały w przedmiocie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane dla Miasta Szklarska Poręba.

  Czytaj więcej...

 • index.php?option=com_joomgallery&view=image&format=raw&id=8216&type=img Święto Niepodległości 2017 w Szklarskiej Porębie 2017-11-13 09:33

  Mieszkańcy Szklarskiej Poręby, a wśród nich władze miasta, samorządowcy, przedstawiciele organizacji kombatanckich, instytucji publicznych i prywatnych firm, a także parafii wzięli udział w oficjalnych obchodach Święta Niepodległości.

  Czytaj więcej...

 • index.php?option=com_joomgallery&view=image&format=raw&id=8140&type=img Szklarska Poręba ponownie wśród najdynamiczniej rozwijających się gmin! 2017-11-08 00:59

  Gmina Szklarska Poręba znalazła się wśród 3 najdynamiczniej rozwijających się gmin miejskich w tegorocznej XV edycji Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego.

  Czytaj więcej...

 • index.php?option=com_joomgallery&view=image&format=raw&id=8136&type=img Dla Maćka na sportowo 2017-11-06 10:59

  Maciej Abramowicz były naczelnik Karkonoskiej Grupy GOPR, przez 40. lat ratował ludzi, dziś sam potrzebuje pomocy bowiem od 6. lat zmaga się z chorobą nowotworową. W sobotę w hoteli Bornit w Szklarskiej Porębie zorganizowany został piknik "Dla Maćka na sportowo" z którego dochód przekazano na finansowanie kosztownej terapii.

  Czytaj więcej...