Park linowy – Trollandia

Park linowy znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Obrońców Pokoju - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki.
Na uczestników czekają dwie trasy linowe o różnym stopniu trudności.
Pierwsza to zielona, której przeszkody zainstalowane są na wysokości od 4 do 10 m wysokości.
Druga to czerwona o podniesionym stopniu trudności przeszkód zainstalowanych na wysokości od 6 do 18 m nad ziemią. Łącznie goście mają do pokonania 26 stanowisk o łącznej długości ok. 400m.

Czynne: od 10:00 do zmroku

 

 

Cennik:

 • jedna trasa parku linowego:
  - bilet normalny - 25 zł, ulgowy (do 13 lat)  - 20 zł, przejście z instruktorem - bilet klienta + 25 zł
  - grupy > 10 osób: bilet normalny - 20 zł, ulgowy ( do 13 lat ) - 15 zł
  - grupy firmowe - kalkulacja indywidualna
 • dwie trasy parku linowego:
  - bilet normalny - 40 zł, ulgowy - 35 zł, przejście z instruktorem - bilet klienta + 40 zł
  - grupy > 10 osób: bilet normalny - 35 zł, ulgowy - 30 zł
  - grupy firmowe - kalkulacja indywidualna

KONTAKT: tel. kom.  661 220 004 i 661 222 155,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trollandia.pl

 

Szkoła Górska – „Quasar” Jerzy Borys

Ekstremalna, a zarazem aktywna forma spędzania wolnego czasu. U nas nie ma przegranych, każdy wygrywa z własną słabością

W dzisiejszym pełnym zgiełku, nerwów  i walki świecie coraz ważniejszymi stają się momenty odpoczynku i wytchnienia. Najlepszą z form odreagowania jest aktywność fizyczna i czysta adrenalina, które pozwalają oderwać się od codzienności i pozytywnie naładować akumulatory.  Wiemy o tym wszyscy, szczególnie że formy aktywności fizycznej określane ogólnym mianem ekstremalnych są w ostatnim czasie szeroko propagowane i reklamowane na łamach wszelkich mediów.
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu sportami ekstremalnymi i aktywnymi formami spędzania wolnego czasu stworzyliśmy Szkołę Górską „QUASAR” wraz z profesjonalnymi ośrodkami wysokościowymi.
Szkołę stworzyli doświadczeni Instruktorzy Ratownictwa Górskiego, Ratownicy Górscy, Przewodnicy Sudeccy, Instruktorzy Narciarstwa, Wojskowi Instruktorzy Ratownictwa Klasycznego i Instruktorzy Ratownictwa Medycznego.
I właśnie to grono ludzi pracuje dla Państwa, aby stworzyć atmosferę niezapomnianych przeżyć, emocji i zabawy zapewniając jednocześnie najwyższy stopień bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Szkoła Górska "QUASAR" w Szklarskiej Porębie posiada profesjonalny Ośrodek Wysokościowy i Park Linowy na „Kruczych Skałach”.

KONTAKT: tel/fax 75 64 37 099

www.quasar.net.pl

 

Park Odkrywców

Cały hektar mocnych wrażeń i najwyższy poziom bezpieczeństwa! 60 atrakcji i profesjonalna obsługa doświadczonych Instruktorów! Połączenie aktywności i wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszystko to czeka na Ciebie i Twoją rodzinę w wyjątkowym miejscu, stworzonym dla zapewnienia fantastycznej rozrywki małym i dużym poszukiwaczom przygód!

Kumulacja atrakcji
W Parku Odkrywców możesz szaleć wśród 60 atrakcji przygotowanych na trzech trasach. Najwyższy Skok Tarzana w Polsce, zjazd długą tyrolką i najwyższy w Polsce taras widokowy, z którego można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Gór Izerskich, to tylko niektóre z punktów programu. Pozostałe odkryj osobiście

W Parku czekają na Ciebie trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności:

 • łatwa - dla najmłodszych śmiałków,
 • średnia - dla każdego odważnego,
 • trudna - dla prawdziwych twardzieli

Oderwij się od ziemi i przeżyj niezapomnianą przygodę w Parku Odkrywców.

CENNIK:
- trasa dziecięca - 20 zł
- trasa średnia - 30 zł
- trasa trudna - 40 zł
Kolejne wejście na dowolną trasę 10zł taniej.
Korzystne rabaty dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych.

Adres: ul. Kilińskiego 11/13, www.parkodkrywcow.pl
Kontakt: tel. +48 883 708 218