Weekend z Adrenaliną to cykliczna letnia impreza, która przyciąga do Szklarskiej Poręby setki żądnych mocnych wrażeń gości i turystów z całej Polski. To Mistrzostwa Karkonoszy w Bungy Jumping, Fire Walk i wiele innych atrakcji, głównie z zakresu sportów ekstremalnych. Mnóstwo emocji, duża dawka adrenaliny, trochę strachu a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia z imprezy!


Każdy weekend z adrenaliną obfituje w niesamowite, ekstremalne doznania. Co roku ramię dźwigu do Bungy Jumping jest coraz wyższe! Najodważniejsi z odważnych, którzy uczestniczą w konkursie skoków są dodatkowo oceniani za strój. Dla nich skok bungy to nie tylko lot głową w dół, to także prezentacja wymyślonego przebrania. A siła grawitacji nie oszczędza nikogo i niczego! Kartony, folie, spódnice, skrzydła...elementy stroju okazują się nie do okiełznania.
Z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy także się Fire Walk – chodzenie po rozżarzonych węglach. W zeszłorocznej, ósmej edycji Weekendu z Adrenaliną ustaliliśmy Rekord Świata w liczbie osób, które wzięły udział w imprezie - 141 osób. Fire Walk budzi w ludziach chęć pokonania własnych słabości i strachu przed nieznanym a jednocześnie rodzi ciekawość i odwagę spróbowania własnych sił.
Podobne doznania towarzyszą śmiałkom, którzy decydują się na udział w takich atrakcjach jak zorbing, paintball, tyrolka czy chodzenie po mostkach linowych.
Nieodzownym punktem każdego Weekendu z Adrenaliną są także koncerty. W poprzednich edycjach zagrali m.in. Hey, Republika, Perfect, Lombard, Fisz-Tworzywo Sztuczne, Voo Voo, Zakopower, Za kratą, Leniwiec, Margines, Jeden Osiem L, Sistars, Sumptuastic, Bohema, Namaste, Kangaroz, RH+, Kosmos Mega Sound System – DJ Jasiu. Pogodno, Lech Janerka.

Weekend z Adrenaliną to również tradycyjne spotkanie z gwiazdami radia i telewizji. Podczas dotychczasowych imprez  gościliśmy dziennikarzy programu TVP 1  „Kawa czy herbata”, TVN 24, TVN METEO i TVP Info, Polsat News, a fani Trójki mieli niejednokrotnie możliwość uczestniczenia w Liście Przebojów.
Wśród osobistości znanych ze szklanego ekranu przyjeżdżali do nas min.: Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Michał Fajbusiewicz, Krystyna Czubówna, Zbigniew Buczkowski i Anna Mucha.

 

 

Zobacz fotorelację  9 WEEKENDU Z ADRENALINĄ!!

Poniżej w galerii zdjęcia z poprzednich edycji :