Strona główna / Wydarzenia / Archiwum wydarzeń / Komunikaty / Ankiety Zima 2009

Ankiety Zima 2009

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w badaniach ankietowych jakie zostały przeprowadzone w Szklarskiej Porębie w sezonie zimowym. Wyniki tych badań pozwoliły nam poznać profil turysty, który w tym czasie odwiedził miasto pod Szrenicą a także jego preferencje i oczekiwania. Podobne badania przeprowadziliśmy w okresie letnim.


Każda ankieta miała do oderwania specjalny rożek z numerem. Ankiety wzięły udział w konkursie. Oto wylosowane numery:  78, 41, 264.
Skan rożka z wylosowanym numerem prosimy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wysłać faxem na numer 075 75 47 742 (koniecznie z adresem do korespondencji). Nagrody prześlemy pocztą.


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy Państwu za pomoc w badaniach ankietowych.
Szczególnie dziękujemy licealistkom:  Dominice Jarosz, Agnieszce Książak i Sandrze Robak, które bardzo nam pomogły występując w roli ankieterek.