Strona główna / Wydarzenia / Archiwum wydarzeń / Informacje ogólne / Bilety na Puchar Świata

Bilety na Puchar Świata

50, 70 i 130 złotych kosztują bilety na zawody Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, które odbędą się 18 i 19 stycznia 2014 w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach.

Dla Justyny Kowalczyk będzie to jeden z najważniejszych sprawdzianów formy przed olimpijskim startem w Soczi (w lutym 2014). Warto ją dopingować także dlatego, że właśnie podczas zawodów w Szklarskiej Porębie będzie mieć  urodziny.

W sobotę, 18 stycznia, rozegrane zostaną sprinty techniką dowolną, a w niedzielę, 19 stycznia, biegi na 10 km (kobiety) i 15 km (mężczyźni) techniką klasyczną. Cena biletu dotyczy wejścia na jeden dzień zawodów.

Sprzedaż biletów prowadzona jest przez internet na stronie: http://pucharswiata.com/

Nie ma wejściówek na sektory znajdujące się przy trasie biegu, są tylko na stadion. Nie ma także biletów ulgowych. Jedynie dla osób niepełnosprawnych na wózkach przewidzianych jest 50 miejsc w sektorze B. Cena biletu dla niepełnosprawnych to 35 zł, a dla ich opiekunów normalna, czyli 70 zł. Aby kupić bilet dla osoby niepełnosprawnej należy napisać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (i najlepiej od razu przesłać oświadczenie o niepełnosprawności).

Bilety będą wysyłane (dla zainteresowanych) Pocztą Polską. Jednak każdy, kto zapłaci za bilet, dostanie go od razu w formie elektronicznej na swoim koncie (jest to pełnoprawny bilet uprawniający do wejścia). Wysyłka nie jest konieczna. 

Bilety upoważniają do wejścia na dany sektor na trybunach. W sektorach nie ma numerowanych miejsc. Nie ma sprzedaży grupowej. Każdy kupuje indywidualnie.
Ewentualne zapytania dotyczące biletów można kierować do firmy, która prowadzi sprzedaż: Polish Sport Promotion, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Używamy cookies i podobnych technologii aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkownia stron, m.in. w celach: świadczenia usług, logowania, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies