Strona główna / Sprawy miejskie / Rada Miejska

Rada Miejska

Nazwisko i imię Komitet Wyborczy Nr okręgu Granice Okręgu
KORZENIOWSKI ARTUR KW PSL
1 Ulice: Kolejowa, Kościuszki, Ludowa, Orla Skała, Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Piastowska, Rataja, Sanatoryjna, Skargi, Spokojna, Wiejska, Zielona.
MARCINKOWSKI JAROSŁAW KW RAZEM DLA REGIONU
2
Ulice: 11 Listopada: od nr 8 do nr 8H, Brzozowa, Hofmana, Kopernika, Matejki, Muzealna,
Waryńskiego.
PAWŁOWSKA IWONA KWW GOSPODARNI DLA MIASTA
3
Ulice: 11 Listopada: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 9 do końca, Armii Krajowej: od nr 11 do końca, Dolna, Górna, Osiedle Grottgera, Podsudecka.
HOCHÓŁ MIROSŁAW KWW TERAZ SZKLARSKA
4
Ulice: Armii Czerwonej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Konopnickiej, Oficerska, Orzeszkowej, Osiedle Podgórze, Schroniskowa, Szklana, Wolności, Zdrojowa.
POPŁOŃSKI PAWEŁ KWW TERAZ SZKLARSKA
5
Ulice: Demokratów, Hutnicza, Krasickiego, Partyzantów, Wojska Polskiego.
LANGE ŁUKASZ KWW GOSPODARNI DLA MIASTA
6
Ulice: Armii Krajowej: od nr 1 do nr 10A, Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Słowackiego,
Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego
GINTER BOHDAN WOJCIECH KWW TERAZ SZKLARSKA
7
Ulice: Franciszkańska, Obrońców Pokoju, Słoneczna Polana.
JAHN KRZYSZTOF
PRZEWODNICZACY RADY
KWW GOSPODARNI DLA MIASTA
8
Ulice: Buczka, Cicha, Jedności Narodowej, Krasińskiego, Mickiewicza, Pstrowskiego.
KASPEROWICZ KAMIL KWW „MIESZKAŃCY”
9
Ulice: Broniewskiego, Caritas, Czecha, Narciarska, Okrzei: od nr 7 do nr 28A, Turystyczna: parzyste od nr 10A do nr 10D oraz od nr 20 do końca, Urocza.
GŁODEK RYSZARD KW PSL
10
Ulice: Chopina, Gimnazjalna, Odrodzenia, Parkowa, Potokowa, Stroma, Wiosenna, Wysoka, Wzgórze Paderewskiego.
BROŚ IZABELA KWW TERAZ SZKLARSKA
11
Ulice: Jakuszyce, Orle, Osiedle Huty, Schroniska: Hala Szrenicka, Kamieńczyk, Szrenica, Sikorskiego, Szosa Czeska, Żeromskiego
TAISNER JAN KWW GOSPODARNI DLA MIASTA
12
Ulice: 1 Maja: nieparzyste: od nr 37C do nr 45 oraz od nr 46 do końca, Kasprowicza, Kołłątaja, Leśna, Makuszyńskiego, Okrzei: od nr 1 do nr 6, Tetmajera.
OLAS RYSZARD KWW TERAZ SZKLARSKA
13
Ulice: 1 Maja: od nr 3 do nr 31, Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa, Schronisko Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna: od nr 1 do nr 8 oraz od nr 11 do nr 19, Wesoła, Wrzosowa.
LUDWICZAK MAREK KWW GOSPODARNI DLA MIASTA
14
Ulice: 1 Maja: nr 35B, nr 35D, od nr 37 do nr 37B oraz parzyste: od nr 38 do nr 44C, Mała, Moniuszki.
KARPIEJ MIROSŁAW KWW TERAZ SZKLARSKA
15
Ulice: 1 Maja: nr 35A, nr 35C, od nr 35E do nr 36, Kilińskiego, Krótka, Słoneczna.