Trening mięśni dna miednicy

Trening mięśni dna miednicy

Od 07.03.2020 10:00 do 07.03.2020 13:00

Lokalizacja: Słowackiego 13, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Kategorie: Dla mieszkańców

Hits: 4524

Oceń:

Z okazji Dnia Kobiet, w sobotę 7 marca odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej warsztaty dla pań w każdym wieku, w tym również do kobiet w ciąży*) i po porodzie.

Teoretyczno-praktyczne zajęcia w spokojnej, relaksującej atmosferze, podczas których omówiona będzie anatomia dna miednicy, nawyki w toalecie i prawidłowa postawa, obniżenie narządów i nietrzymanie moczu oraz problemy z tym związane. Część praktyczna nauczy  panie w jaki sposób napinać i rozluźniać mięśnie dna miednicy i wykonywać ćwiczenia w różnych pozycjach.

Warsztaty poprowadzi mgr Monika Milczarek — fizjoterapeutka, terapeutka uroginekologiczna, terapeutka treningu mięśni dna miednicy wg szwajcarskiej koncepcji bebo.

*) w przypadku kobiet w ciąży konieczne jest zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do udziału we warsztatach.


Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie przy ul. Słowackiego 13

WSTĘP WOLNY

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 605 226 941