Nie zawiedź się zawodem

Nie zawiedź się zawodem

Od 09.04.2019 09:00 do 09.04.2019 14:30

Kategorie: Dla mieszkańców, Edukacja

Hits: 5222

Oceń:

Podstawówka, szkoła średnia, może techniczna, licencjat, magisterium i... praca

Praca? Wymarzona! Odpowiadająca zainteresowaniom, kompetencjom, z dobrą pensją i pozwalająca się spełnić.
To idealna droga zawodowej kariery. Wiemy jednak, że marzenia zderzają się z rzeczywistością i często z tej kolizji nie zostaje z nich wiele. Ścieżka przez dorosłość wielu młodych ludzi wynika z przypadkowych wyborów. Tylko nielicznym udaje się wdrożyć misterny plan w życie.

Stąd narodził się program ORIENTACJA ZAWODOWA BEZ GRANIC. Wypełnia lukę w szkolnym ukierunkowywaniu zawodowemu. Może się stać inspiracją do wielu zawiązania wielu międzynarodowych, nowych przedsięwzięć.
Podczas konferencji edukacyjnej 9 kwietnia br. w jeleniogórskim Hotelu MERCURE, poruszone zostaną: metody ukierunkowywania zawodowego w Polsce i Saksonii, porównanie zapotrzebowania i wymagania przygranicznego rynku pracy oraz wprowadzanie nań młodych ludzi.

Konferencja jest współfinansowana z Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. Partnerem projektu jest ABS Robur Zittau.

Zgłosić uczestnictwo można poprzez www.forumsystem.karr.pl do 5 kwietnia 2019 r. Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, lecz ilość miejsc ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły znajdziecie na stronie Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Źródło: KARR