×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Magiczny Szlak Ducha Gór Produktem MarkowymWycieczki po Magicznym Szlaku Ducha Gór otrzymały certyfikat karkonoskiej Marki Lokalnej – Skarby Ducha Gór, stając się Produktem Lokalnym z Karkonoszy.

Referat Promocji Miasta jak co roku przygotował bogatą ofertę bezpłatnych wycieczek po Magicznym Szlaku Ducha Gór, które odbędą się w każdy poniedziałek lipca i sierpnia.
Trasy poprowadzone są zarówno po Karkonoszach jak i Górach Izerskich. Zwiedzimy najciekawsze atrakcje Szklarskiej Poręby zagłębiając się w historię i tradycje miasta. Poznamy ciekawostki przyrodnicze, geograficzne, a także przeżyjemy niezwykłe przygody.

Magiczny Szlak Ducha Gór to także gra terenowa. W najbardziej interesujących punktach szlaku znajdują się granitowe głazy zawierające tajemnicze hologramy. W wędrówce pomoże „Księga Skarbów” zawierająca „Przewodnik Magiczny Szlak Ducha Gór”, notes i ołówek do odrysowania hologramów (do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej- koszt 10 zł). Kto odwiedzi wszystkie 14 punktów i odwzoruje wszystkie hologramy w notesie z otrzyma pamiątkowy certyfikat „Odkrywcy Magicznej Szklarskiej Poręby” oraz gadżet.

Magiczny Szlak Ducha Gór Produktem MarkowymKarknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to zrzeszenie lokalnych producentów, wytwórców, rękodzielników i usługodawców, którzy cenią sobie ponad wszystko prawdziwość i autentyczność regionu, w którym żyją, którzy w doskonały sposób łączą w swojej działalności tradycję i lokalność z nowoczesnością.
Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to przede wszystkim oferta spędzenia czasu w Karkonoszach – wypełniona autentycznym klimatem i smakiem regionu. To nie tylko okazja do skosztowania wyrazistych górskich smaków czy zakupienia lokalnego rękodzieła. To także możliwość uzupełnienia urlopu o warsztaty rękodzielnicze i kulinarne w wyjątkowych miejscach: serowarstwa, wypieku chleba, przygotowywania przetworów, wypieku i lukrowania pierników, filcowania, szklarskie, grafiki czy ceramiki.
Karknoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to produkty, usługi i miejsca certyfikowane znakiem Karkonoskiej Marki Lokalnej „Skarby Ducha Gór”, który świadczy o ich jakości i autentyczności.

 

Karkonoska Marka Lokalna  Festiwal Ducha Gór

  • Hits: 19047
  • Hits: 2664
  • Hits: 683
  • Hits: 789