×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

LBP: zapraszamy na koncert i filmLetni Bieg Piastów to nie tylko bieg! W pierwszym dniu zawodów - w sobotę, 26 sierpnia, zapraszamy do Esplanady w centrum Szklarskiej Poręby na koncert zespołu Stickman band i projekcję filmu "Po prostu walcz". Wstęp bezpłatny.

Czeski Stickman band uświetnia swoimi nastrojowymi koncertami wiele imprez, między innymi organizowane na Orlu w Górach Izerskich, pięć kilometrów od Jakuszyc. Dźwięk mandoliny i gitar muzyków Stickman band znakomicie pasuje do imprez o charakterze górskim.

Stickman band zacznie grać o godz. 18. Dwie godziny później rozpocznie się projekcja świetnego filmu amerykańskiego pod tytułem "Po prostu walcz", nagrodzonego za najlepszą scenę walki w konkursie MTV.

W obsadzie "Po prostu walcz" nie brakuje gwiazd. Na ekranie zobaczymy m. in. Djimona Hounsona, który dwukrotnie był nominowany do prestiżowego Oskara za najlepsze role drugoplanowe.

Główną rolę kobiecą w "Po prostu walcz" zagra zjawiskowa piękna Amber Heard, była żona słynnego Johny Deppa.

Koncert i projekcja odbędą się w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie. Park znajduje się w centrum miasta, powyżej głównej ulicy Jedności Narodowej. Bardzo łatwo trafić.

Wstęp wolny na koncert i film dotyczy nie tylko uczestników Letniego Biegu Piastów, ale wszystkich.

Serdecznie zapraszamy: sobota, 26 sierpnia, godz. 18 (koncert), godz. 20 (film), Esplanada, Szklarska Poręba.