Voucher Turystyczny to zachęta aby turysta już teraz wykupił usługę na czas po kryzysie epidemicznym

Akcję Voucher Turystyczny uruchomiła Dolnośląska Organizacja Turystyczna, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Ma pomóc branży turystycznej w trudnym czasie epidemii poprzez sprzedaż voucherów do wykorzystania po wygaszeniu epidemii koronawirusa. To forma przedsprzedaży. Pieniądze trafią już teraz do przedsiębiorcy turystycznego, kiedy nie może świadczyć usług.

Każdy działający w branży może przygotować są ofertę i voucher na nią oraz przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie: http://voucherturystyczny.pl/zgloszenie .
Istotne jest tylko, aby podany kontakt był tym, pod który będą się zgłaszać potencjalni klienci oraz przygotować odpowiednie vouchery do wysyłki drogą elektroniczną.
Pracownicy DOT umieszczą zgłoszenie na stronie: http://voucherturystyczny.pl w stosownej kategorii.

Nie warto zlekceważyć tej okazji dotarcia do klientów i gości.

Szklarska Poręba wspiera akcję rozpowszechniając o niej informacje poprzez wszystkie dostępne metody komunikacji i promocji.

Dołączajcie, oferujcie swe usługi, zarabiajcie pieniądze — są potrzebne bardziej niż kiedy indziej!

Promujcie też akcję poprzez swoje kanały dotarcia do turystów. Na naszych stronach Facebooka znajdziecie posty, które możecie udostępnić, albo zrobić z nich własne.