Kontakt

Klauzula informacyjna dla interesantów /kontrahentów oraz przyszłych klientów Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie

Niniejsza informacja wynika z obowiązków określonych w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016. L119/1)

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Urząd Miejski z siedzibą przy ul. Granitowej 2 w Szklarskiej Porębie, reprezentowany przez Burmistrza Szklarskiej Poręby.
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych: Sylwia Zgierska e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu realizacji ustawowych zadań gminy oraz przepisów prawa i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnione na podstawie przepisów prawa,
  4. Dane będą przechowywane do czasu istnienia obowiązku ustawowego.
  5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie  z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
ul. Granitowa 2
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 75 47 708
fax: 75 75 47 724

Biuro Obsługi Klienta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Informacja Turystyczna: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Referat Promocji Miasta Agnieszka Rozenek This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sekretariat burmistrza: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Redakcja serwisu: Referat Promocji Miasta