Koncert Mikromusic Acoustic Trio

Koncert Mikromusic Acoustic Trio

From 29.05.2022 19:00 until 29.05.2022 21:00

At Dworcowa 1

Categories: Koncert

Hits: 2381

Rate:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaprasza w niedzielę 29 maja na koncert.
Z okazji Dnia Działacza i Działaczki Kultury na 4 Peronie przy ulicy Dworcowej 10 odbędzie się zagra i zaśpiewa polski zespół muzyczny MIKROMUSIC, w akustycznym składzie:

  • Natalia Grosiak / wokal
  • Dawid Korbaczyński / gitara
  • Robert Szydło / gitara basowa

Twórczość MIKROMUSIC jest określana jako avant pop lub art pop. W swoich kompozycjach inspirują się słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Mogą pochwalić się występami na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków MIKROMUSIC na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta "Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce.

Bilety w cenie 40 zł (miejsca nienumerowane) zakupić można przez EKOBILET lub w dniu koncertu na 4 PERONIE od godziny 1830.

Mikromusic Acoustic Trio
Koncert z okazji Dnia Działacza i Działaczki Kultury
29 maja'22 od godziny 19
na 4 Peronie przy ulicy Dworcowej 10

 

29 05 2022 dzien działacza działaczki kultury