Dobry wieczór kobiet

Dobry wieczór kobiet

From 08.03.2020 19:00 until 08.03.2020 21:00

At Kopernika 14, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Kultura, Występ

Hits: 4114

Rate:

Niesamowita gratka na zbliżający się Dzień Kobiet! Już 8 marca w Szklarskiej Porębie wystąpi...

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska!

Podczas tego wyjątkowego spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic, a widzowie zobaczą na scenie kobietę z krwi i kości, w której opowieści każdy odnajdzie cząstkę siebie.
Nie zabraknie wzruszeń, śmiechu, tańca, śpiewu i fantastycznej zabawy, do której oczywiście zaprosimy widzów, a wszystko to w fantastycznej oprawie muzycznej utworzonej przez Grupę MoCarta, która wprost z ekranu towarzyszy artystce na scenie.

Dzięki niezwykłej atmosferze, która tworzy Katarzyna Pakosińska, publiczność może poczuć się nie tylko jak widz oglądający artystkę na scenie, ale też jak gość zaproszony na ciepłe, kameralne i pełne humoru spotkanie.

Zapraszamy !

“Dobry wieczór z Pakosińską” – monodram Katarzyny Pakosińskiej z multimedialnym udziałem Grupy MoCarta.

Spektakl, który napisał i wyreżyserował mistrz rozrywkowej sceny teatralnej Krzysztof Jaślar, spotkał się ze świetnym przyjęciem widzów w całej Polsce, jak również wśród środowiska artystycznego i krytyków. W Warszawie regularnie prezentujemy spektakl na deskach Teatru Kamienica.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej przy ul. Słowackiego 13 i w Informacji Turystycznej przy ul. Jedności Narodowej 1 w Szklarskiej Porębie.

Katarzyna Pakosińska na Dzień Kobiet