×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

1, 2, 3...0 lat jak jeden koncert...

1, 2, 3...0 lat jak jeden koncert...

From 21.10.2022 19:00 until 21.10.2022 21:00

At Dworcowa 1

Categories: Koncert

Hits: 1617

Rate:

Koncert zespołu RAZ DWA TRZY

21 października od godziny 19 w sali widowiskowej 4 Peronu przy ulicy Dworcowej 10 w Szklarskiej Porębie
bilety (miejsca stojące) w cenie 90 zł do nabycia poprzez EKOBILET

Na korytarzu akademika w Zielonej Górze 30 lat temu trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia... Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego — z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Zespołu, który przez 30 lat zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów — od małych klubów, po wielkie sale koncertowe.
To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym RAZ DWA TRZY — jego swoistym DNA. Koncertami — bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić przyjaźń ze sluchaczami i wyrazić wdzięczność za wierność.
Te 30 lat minęło jak jeden koncert ;-).

W Szklarskiej Porębie wystąpią:

  • Adam Nowak / gitara, śpiew
  • Grzegorz Szwałek / pianino elektryczne, akordeon
  • Jacek Olejarz / perkusja
  • Jarek Treliński / gitara elektryczna, akustyczna
  • Mirek Kowalik / gitara basowa, kontrabas

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie (tel. 757 173 614, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., www.moksial.pl)