×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Def Mono Jazz Ensemble

Def Mono Jazz Ensemble

From 27.08.2022 20:00 until 27.08.2022 22:00

At Władysława Grabskiego 5, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Koncert

Hits: 1249

Rate:

Koncert muzyki jazzowej z nutą funku 27 sierpnia '22 w Sudeckim Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Grabskiego 5 od godziny 2000
Wstęp 20 zł przed koncertem

Pewnego dnia gospodarz argoturystyki w Górach Izerskich wymyślił sobie, że skoro jego nieopodal mieszkający kuzyn i kumple ze studiów są muzykami, to czemu by nie zorganizować jam session? Zaprosić kilka osób, zadbać by wszystko dobrze zabrzmiało, a w repertuar wrzucić jazz z wyraźną nutą funku...
Pomysł chwycił! Udało się zrealizować pierwszą edycję i wspólna energia szybko połączyła publiczność z muzykami w całość.

Skład zespołu tworzyli między innymi: gitarzysta Piotr Rydz, Łukasz Rogacki na trąbce i flugelhornie, na kontrabasie Ranjit Prasad oraz Radek Przybylski na perkusji. Do kolejnej edycji dołączyło dwoje saksofonistów: Martyna Bieszczad oraz Daniel Kraus. W ten sposób muzyka zebrała wokół siebie sześcioro zapaleńców.
Powstał Def Mono Jazz Ensemble, który z niecierpliwością oczekuje każdego nadchodzącego występu, aby dzielić się swoją pasją z publicznością.

Koncert grupy Def Mono w Sudeckim Centrum Kultury i Sztuki 27 sierpnia 2022 roku o godzinie 20