×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Jazda na singletrack!

Jazda na singletrack!

From 05.09.2021 10:00 until 05.09.2021 14:00

At Szklarska Poreba, Poland

Categories: Trening

Hits: 2087

Rate:

Darmowe szkolenia jazdy na Singletrack Szklarska Poręba

Start każdego szkolenia zaczyna się o godzinie 10:

  • 12 czerwca 2021
  • 19 czerwca w trakcie 3...5...7... LATO START
  • 7 lipca 2021
  • 11 sierpnia 2021
  • 5 września 2021

Zbiórka na własnych rowerach na parkingu przy Zakręcie Śmierci.

W ramach współpracy z Miastem Szklarska Poręba FLOW RIDE raz w miesiącu bezpłatnie przeprowadzi w sezonie letnim szkolenie rowerowe z techniki jazdy na trasie Singletrack Szklarska Poręba.
W przypadku złych warunków atmosferycznych FLOW RIDE zastrzega przesunięcie godziny startu lub odwołanie szkolenia. Warunkiem uczestnictwa, poza własnym rowerem umożliwiającym jazdę na trasie single track jest KOMPLETU OCHRANIACZY (więcej informacji o tym w regulaminie).

Szkolenia poprowadzi instruktor z 18-letnim stażem, licencjonowany przez Polski Związek Kolarski, zawodnik Pucharu Świata w Enduro — Michał Makowski.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy POLUBIĆ profil FLOW RIDE na Facebooku oraz udostępnić informację na swojej tablicy. (W przypadku braku aktywnego profilu na Facebooku warunek ten nie obowiązuje.)

FLOW RIDE to ludzie, urodzeni ;-) na rowerze. Od najmłodszych lat zdobywali doświadczenie sportowe startując w Pucharze Narodów w ramach Enduro World Series. Organizacyjne — szlifowali uczestnicząc w organizacji rozmaitych zawodów i szkoleń. Posiadają także doświadczenie w budowie tras enduro oraz skateparków.
FLOW RIDE powołali do życia po to, aby dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, by zarażać swym zafascynowaniem do roweru z uśmiechem na twarzy. Frajdą dla nich jest zorganizować ciekawą wycieczkę rodzinną po izersko-karkonoskich atrakcjach, na poziomie trudności dostosowanym do umiejętności uczestników. Misją jest prowadzenie szkoleń — indywidualne lub grupowych — jazdy enduro lub downhill, wg indywidualnych  planów treningowych dla amatorów i bajkerów zaawansowanych. Wystarczy chcieć pojeździć na rowerze, a flowrideowcy poprowadzą po ciekawych trasach XC i enduro.

Działają głównie w Sudetach Zachodnich: w Górach Izerskich, w Pasmie rowerowym OLBRZYMY i na terenie Rep. Czeskiej.
Choć ich działalność kręci się głównie w rytmie dwóch kół, to nie ograniczają się wyłącznie do rowerów. Jako uzupełnienie treningu rowerowego, albo po prostu formę ciekawego spędzenia czas, FLOW RIDE proponują także wspinaczkę skałkową na formacjach skalnych: Szklarskiej Poręby, Karpacza, Gór Sokolich i innych w  Rudawach Janowickich oraz innych mniej znanych. Zimą zaś zapraszają na lekcje snowboardu i narciarstwa.

Szkolenia rowerowe, wycieczki — FLOW RIDE: FlowRide.pl, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 507 607 138

Darmowe szkolenia jazdy singel track