Teatr  Nasz - Kraina Dobrego Humoru w Michałowicach oddalonego 7 km od Szklarskiej Poręby,  to miejsce tradycyjnych już spotkań z dwudziestoletnią tradycją.

Jeden z pierwszych prywatnych teatrów w Polsce. Jego charyzmatyczny charakter doceniło Stowarzyszenie Architektów Polskich wyróżniając teatr tytułem Najlepszego Obiektu w kategorii spędzania wolnego czasu. W tym roku Teatr Nasz świętuje swoją 21 rocznicę założenia.

Teatr Nasz w Michałowicach to już miejsce niemal kultowe dla jego wiernych widzów - ponad 4000 zagranych spektakli i 38 premier teatralnych. Tajemnicą sukcesu są jego twórcy – Jadwiga i Tadeusz Kutowie. Mają odwagę by iść swoją drogą, realizować swoje marzenia, żyć przyjemnie i dawać przyjemność innym.

Obydwoje kochają góry, ale jak sami mówią to nie oni wybrali to miejsce – Michałowice, ale ono ich. Ta magia przyciąga dziś widzów Teatru Naszego i nie daje o sobie zapomnieć, widoki nasycone kolorami, dają poczucie wolności, dodają energii, przywracają życiu smak.

Teatr Nasz w Michałowicach łączy aktorski kunszt i inteligentne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość, twórczą otwartość na świat i ludzi oraz charyzmę, która działa jak magnez. Kameralna scena Teatru Naszego daje możliwość współprzeżywania i bycia częścią spektaklu. Ta kombinacja zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie oraz atmosferę, która sprawia, że kto choć raz odwiedził Teatr Nasz staje się jego częścią i wraca tutaj jak do siebie, bo to nasz teatr, nasz – widzów.

Niepowtarzalny nastrój Teatru Naszego to również okolica – Karkonosze. Goście teatru mają do dyspozycji komfortowe domki apartamentowe oraz restaurację z domową kuchnią według przepisów właścicielki i aktorki Teatru Naszego - Jadwigi Kuty.
Teatr Nasz w Michałowicach tworzą profesjonalni, wielokrotnie nagradzani aktorzy: Jadwiga Kuta – aktorka Teatru Naszego, laureatka XIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, w 2008 roku ukazała się jej płyta „Pastelowa Jadwiga Kuta”, Tadeusz Kuta - aktor i autor tekstów satyrycznych oraz książki "To jest nasza Ameryka czyli krótka historia Teatru Naszego", dał się poznać szerszej publiczności m.in dzięki programowi telewizyjnemu HBO Na Stojaka oraz Jacek Szreniawa - wyjątkowy muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista.

Jadwiga i Tadeusz Kutowie -  zapraszają na wieczory kabaretowe i muzyczne, po których dalszą część wieczoru można spędzić w zacisznej restauracji, przeznaczonej tylko dla Gości teatru.

Repertuar wrześniowy

Cena biletów na spektakle wynosi: 45 zł. Resztę wydajemy jednogroszówkami na szczęście…
Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc - tel. 075 755 47 44

więcej szczegółów na www.teatrnasz.pl