ROWEROWY BIEG PIASTÓW

ROWEROWY BIEG PIASTÓW

On 29.09.2018

At Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Rekreacja, Zawody

Hits: 4490

Rate:

Zupełną nowością na izerskich trasach rowerowych będą zawody SKI TEAM HYBRID TOUR

Czterdzieści miejsc na wyścig na dystansie MEGA na rowerach hybrydowych! Oczywiście w ramach Rowerowego Biegu Piastów. Z osobnymi zapisami, startem i klasyfikacją. Przede wszystkim jednak, ta część zawodów będzie mieć charakter rekreacyjny.

Jeśli ktoś nie ma roweru hybrydowego – będzie mógł pożyczyć. W formularzu rejestracyjnym można zaznaczyć chęć wypożyczenia roweru hybrydowego. Uwaga: ilość rowerów hybrydowych do wypożyczenia jest ograniczona.

Co to za rower? "Gdy siła mięśni nóg to za mało, wesprzyj się elektrycznym napędem! Rowery hybrydowe z naszej oferty pozwalają na jazdę z wykorzystaniem niewielkiego silnika. To nieoceniona pomoc podczas długich wypraw, czy przy codziennych dojazdach do pracy. W ofercie dostępne są modele z różnymi modelami akumulatorów, co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb, umiejętności. Posiadają wysokiej klasy osprzęt, pozwalający na bezpieczną jazdę w każdych warunkach", czytamy na stronie Sponsora Technicznego Rowerowego Biegu Piastów.

Rowerowy Bieg Piastów to także zawody dla najmłodszych! Na ROWEROWĄ PRZYGODĘ zapraszamy wszystkie dzieci do dwunastego roku życia. Pod warunkiem oczywiście, że będą im towarzyszyć rodzice lub inni opiekunowie prawni. Dystans wyniesie około kilometra - wszyscy dadzą radę, wszyscy będą zwycięzcami.

Więcej informacji na stronach BIEGU PIASTÓW

Do Jakuszyc 29 września zapraszamy wszystkich lubiących relaks na świeżym powietrzu, nie tylko rowerzystów. Wszak kibicować i dobrze się bawić, zawsze warto!

Rowerowy Bieg Piastów