×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Festiwal Nietrafionych Prezentów & Zimowy SWAP

Festiwal Nietrafionych Prezentów & Zimowy SWAP

From 28.01.2023 16:00 until 28.01.2023 19:00

At Dworcowa 1

Categories: Spotkanie, Relaks

Hits: 1039

Rate:

Ile razy w życiu dostaliście w prezencie skarpety? Szósty raz kubek, czy piąty raz tą samą książkę, pomijając nawet fakt, że nie czytacie romansów? A może firanki mimo, że od 10 lat rolety w oknach, albo szampon, kiedy włosów na głowie dawno brak… Tak, właśnie brzmi definicja nietrafionego prezentu!
Ale nic się nie martwcie. Dla innej osoby te rzeczy mogą być wymarzone, wręcz nawet bardzo pożądane. Dlatego przejrzyjcie swoje prezenty od Mikołaja i wpadajcie na 4PERON. Można się wymieniać, sprzedawać i puścić niechciane rzeczy w drugi obieg. W ten sposób możecie być modni, albo po prostu być świadomymi konsumentami troszczącymi się o naszą Planetę! Dajcie szanse przedmiotom na drugie życie!
ZIMOWY SWAP?  Niepożądane prezenty to nie wszystko! SWAP-y  to już nasza „klasyka gatunku”. Kolejny raz wymieniamy się rzeczami, które od dawna zalegają w domach, na strychach czy piwnicach. Można upolować prawdziwe perełki. Co tym razem będzie niekwestionowanym, najbardziej zadziwiającym hitem? Już wkrótce się przekonamy!
A jeśli jesteś małą lokalną rękodzielniczą, która dzierga sobie coś na drutach, czy wywarza piękne zapachy i smaki, albo tworzy niepowtarzalną biżuterię - to wydarzenie również jest dla Ciebie!
Było już o nietrafionych prezentach, zimowym swapi-e, produktach hand-made, ale prawdziwym powodem dlaczego to robimy jest oczywiście spotkanie i rozmowy przy dobrej kawie !!!

I na koniec garść kwestii organizacyjnych:
- wstęp na wydarzenie jest wolny,
- osoby, które chcą się wystawić, wysyłają swoje zgłoszenia na adres: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! formularz dostępny w artykule o wydarzenia na stronie www.moksial.pl.

- decyduje kolejność zgłoszeń,
- dysponujemy przestrzenią wystawienniczą, ale ilość stołów jest ograniczona, wieszaki i stojaki, prosimy zabrać ze sobą,
- pytania? Jak najbardziej można zadawać, kontakt: tel.  75 717 36 14 wew. 23 i na wspomniany powyżej mail.

 Festiwal nietrafionych prezentów - zimowy SWAP