Możemy wykręcić 100 000 zł dla Rowerowego Biegu Piastów

Stowarzyszenie BIEG PIASTÓW zakwalifikowało się do drugiego etapu programu odLOTTOWA jazda. Jest jedną z 45 organizacji starających się pozyskać pieniądze na przedsięwzięcia sportowe, rekreacyjne, integracyjne i rehabilitacyjne. Trzecia już edycja programu polegającego na promowaniu aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego, trwać będzie do 15 września. Jej istotą jest gromadzenie kilometrów dla wybranej organizacji podczas jeżdżenia na rowerze poprzez aplikację do e-urządzeń przenośnych.

Aby pomóc uzyskać BIEGOWI PIASTÓW 100 tys. na organizację piątego Rowerowego Biegu Piastów wystarczy z Google Play lub iStore pobrać aplikację Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, a po rejestracji i wyborze organizacji wyjeżdżać kilometry.

IV Rowerowy Bieg Piastów

Ideą programu odLOTTOwa jazda jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez jeżdżenie rowerem. Motywacją do tego jest pomoc ulubionej organizacji non-profit działającej na rzecz dobra publicznego. W pierwszym etapie zgłaszane są inicjatywy o tematyce zgodnej z celami statutowymi fundacji. Zaś drugi etap to wykręcanie przez lato kilometrów na rowerach. Pieniądze zdobywa organizacja z największą sumą kilometrów przejechanych przez swych fanów.

W ubiegłorocznej edycji programu wzięło udział ponad 12 000 cyklistów, którzy przejechali w sumie ponad 11 000 000 km. Czy te wartości zostaną w tym roku pobite? Czy BIEG PIASTÓW dostanie 100 000? Okaże się 18 września 2019 r.

Zainteresowani mogą odwiedzić też stronę fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda